Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Pokaż produkty w kolorze:
Wyświetl:
produktów na stronę.

zobacz jakość koszulek
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5510
Sortuj według:
Pokaż produkty w kolorze:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Brak pomysłu na prezent?

Twój brat, siostra a może najlepszy przyjaciel właśnie obronił tytuł magistra? Przeszedłeś już całe centrum handlowe w poszukiwaniu odpowiedniego produktu, który będzie pełnił funkcję pamiątki i nie będzie kosztował zbyt wiele? Zdajemy sobie sprawę, że znalezienie tego odpowiedniego prezentu może być kłopotliwe. Przewidzieliśmy taką ewentualność i stworzyliśmy kategorie, w której znajdziesz idealne i bardzo kreatywne produkty w przystępnej cenie. Koszulki z nadrukiem dla magistra to doskonały pomysł, który nie kosztuje zbyt wiele i może przetrwać całe lata. T-shirt magistra nie zostanie pochłonięty tak szybko, jak pudełko nawet najlepszych czekoladek i nie zwiędnie jak wiązanka najpiękniejszych kwiatów.

Koszulka magistra idealna na imprezę po obronie!

Wiadomo, że nowo nabyty tytuł naukowy należy „oblać”. Magistrzy różnie podchodzą do tych imprez. Jedni przelewają łzy smutku, że błogi okres studiowania dobiegł końca, trzeba się usamodzielnić i rozpocząć życie na własną rękę. Niektórzy mają nawet wizje znalezienia normalnej, nie studenckiej, pracy i zakładania rodziny. Jednak zdecydowana większość świeżo obronionych magistrów nie wybiega aż tak bardzo w przyszłość i po prostu cieszy się chwilą. W końcu już nie trzeba będzie się uczyć, a sesje pozostaną tylko nieprzyjemnym wspomnieniem. Koszulka magistra doskonale sprawdzi się doskonale na imprezie po obronie. Z pewnością zwróci uwagę wszystkich osób obecnych w klubie czy w pubie.

Zwróć na siebie uwagę i pochwal się całemu światu

Koszulka magistra z pewnością przyciągnie wzrok wszystkich przechodniów na ulicy. Każdy świeżo upieczony magister dzięki odpowiedniej grafice może przyciągnąć uwagę niemal wszystkich w pobliżu. Podczas świętowania zdobycia tego, jakże zacnego tytułu, zwróci uwagę również najprzystojniejszych kolegów oraz najpiękniejszych koleżanek obecnych w lokalu. T-shirt dla magistra może zainteresować naprawdę ciekawe osobowości obecne podczas tego wielkiego świętowania.

Zawsze wysoka jakość

Nasze koszulki wykonane są z najlepszej jakości tkaniny, odpornej na rozciąganie, która nawet po wielokrotnych praniach zachowuje swój pierwotny kształt i wygląd. Koszulki powstają z bawełny wysokiej gramaturze 190 g/m². Nasze nadruki powstają przy pomocy najnowocześniejszych technologii. Nadruk wykonywany jest metodą druku cyfrowego DTG jest niemal niewyczuwalny, komfortowy podczas codziennego noszenia i bardzo wytrzymały. Korzystamy z komponentów najwyższej jakości właśnie dlatego mamy pewność, że koszulka magistra może stać się pamiątką na długie lata.
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
0510
Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej