Sortuj według:
Pokaż produkty w kolorze:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Pokaż produkty w kolorze:
Wyświetl:
produktów na stronę.

zobacz jakość koszulek
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5 5 1 0

Kosmici

Oryginalne wzory nawiązujące, często w zabawny sposób, do tematyki kosmosu oraz istot pozaziemskich, przedstawiające wizerunek obcych. Doskonale trafią do wielbicielu astronomii oraz zdarzeń paranormalnych, przypadną również do gustu osobą z dużym poczuciem humoru. Kreatywne grafiki, które pozwolą wyróżnić się z tłumu oraz poczuć się wyjątkowo.

Wszystkie z Kosmici
 

Kosmiczne koszulki!

Jesteś fanem kosmosu i jesteś pewny, że istoty pozaziemskie istnieją naprawdę? Astronomia to Twoje hobby? Śledzisz w sieci artykuły na temat zdarzeń paranormalnych, które miały miejsce i analizujesz je kawałek po kawałku? A może po prostu lubisz motyw kosmosu i kosmitów? Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco bez zawahania to ta kategoria skrywa produkty idealne dla Ciebie! Różnorodność naszych grafik na koszulkach sprawia, że każdy znajdzie taką, która jest idealnie dostosowana do jego indywidualnego gustu i upodobań.

Kosmici istnieją

Jesteśmy tego pewni, jeśli Ty też tak uważasz to właśnie koszulki z kosmitami powinny znaleźć się w Twojej garderobie. Pokaż światu swój stosunek do tego pozaziemskiego tematu i noś koszulkę z Marsjanami każdego dnia! Nasze nadruki są tworzone z wielką pasją, co sprawia, że są niezwykle kreatywne i zwracają na siebie uwagę. W takiej koszulce nikt nie przejdzie obok ciebie obojętnie mijając Cię na ulicy! Zwróć na siebie uwagę innych dzięki koszulce z istotami pozaziemskimi.

Szeroki wybór nieziemskich koszulek

Znajdziesz u nas wiele kreatywnych koszulek z nadrukiem nawiązującym do kosmitów i świata pozaziemskiego. Między innymi mamy do zaoferowania zabawną koszulkę przedstawiającą Obcego w ciele człowieka, jego mieszkanie, fotel. Nadruk na koszulce nawiązuje do znanego filmu "Obcy”. Śmieszna koszulka świetnie się prezentuje na sylwetce. Ponadto znajdziesz tutaj śmieszną koszulkę z układem słonecznym przedstawiającą uśmiechnięte planety, prosty T-shirt przedstawiający grafikę symbolizującą obcych oraz podpis o ich powrocie na Ziemię oraz inną zabawną koszulkę nawiązującą do obcych mieszkających w galaktyce. T-shirt z humorem przedstawiający różne znaki mówiące o UFO. Nasze koszulki z UFO są również świetne jako prezent dla każdego fana życia pozaziemskiego.

Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej