Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Pokaż produkty w kolorze:
Wyświetl:
produktów na stronę.

zobacz jakość koszulek
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5510

Koszulki dla par

Koszulki dla wszystkich zakochanych. Na T-shirtach w tej kategorii widnieją miłosne nadruki. Są to idealne prezenty na walentynki czy urodziny drugiej połówki. Oryginalne i urocze koszulki z miłosnymi nadrukami dla zakochanych z możliwością personalizacji wybranych projektów poprzez umieszczenie na koszulce imienia ukochanej osoby.

Sortuj według:
Pokaż produkty w kolorze:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
 

Pomożemy powiedzieć bliskiej Ci osobie, że jest dla Ciebie ważna!

Masz problem z prezentem dla bliskiej Twemu sercu osoby? Chcesz ją zaskoczyć, wzruszyć lub po prostu wywołać uśmiech na jej twarzy? Oczywiście postaramy się pomóc w rozwiązaniu problemu, co więcej jesteśmy pewni, że rozwiązanie znajduje się właśnie tutaj! W tej kategorii znajdziesz wyjątkowe koszulki, które pomogą Ci wyrazić jak bardzo bliska osoba jest dla Ciebie ważna. Proponujemy szeroki wybór T-shirtów z nadrukami dla zakochanych oraz dla przyjaciół. Kategoria „Miłość i przyjaźń” składa się z 4 podkategorii o nazwie „Miłość”, „Przyjaźń”, „Dla par” oraz „Pozostałe”.

Idealne na walentynki

Jeśli znudziły Ci się standardowe walentynkowe prezenty, z pewnością wybierzesz z naszych propozycji coś dla swojej połówki. Absolutnie znudziły nam się czekoladki, szybko więdnące róże czy przerażające czerwone poduszki w kształcę serca. Koszulka dla dziewczyny „I love my girl” sprzedaje się przed każdymi walentynkami w kosmicznych wręcz ilościach, nasi klienci często decydują się na produkty z możliwością personalizacji, gdzie zamiast standardowego nadruku może pojawić się imię ukochanego lub ukochanej. Zrezygnuj ze standardowych nudnych prezentów i zdecyduj się na coś bardziej nieszablonowego! Twoja drugo połówka z pewnością doceni koszulkę walentynkową!

Najlepszy pomysł na prezent dla par

W kategorii „dla par” znajdziecie prawdziwe perełki! Totalną furorę tworzą koszulki z nadrukami dla par, które tworzone są w pakiecie. Czyi w wersji damskiej oraz męskiej, te produkty zawsze są tak zaprojektowane, ze uzupełniają się nawzajem. T-shirty da zakochanych przedstawiają np. pasujące go siebie puzzle, pieprz i sól, napis „king” „Queen”, „I love him” ze strałką oraz „I love her” również ze strzałką. Tych propozycji jest niesamowicie sporo. Możecie mieć pewność, że każda z nich ma coś w sobie i każda jest bardzo urocza. Te wyjątkowe propozycje będą doskonale się prezentować na sesji zdjęciowej dla zakochanych lub na sesji narzeczeńskiej.

Koszulka dla przyjaciela wyrazi więcej niż tysiąc słów!

Każdy z nas ma przyjaciela, takiego prawdziwego na dobre i na złe, od serca. Wiemy o tym, że czasami chcemy mu pokazać, że jest dla nas ważny, nie ma w tym nic dziwnego. Właśnie dlatego stworzyliśmy specjalną podkategorię, w której znajdują się wyjątkowe koszulki z nadrukami dla przyjaciela. T-shirt z nadrukiem „Najfajniejsza kumpela na świecie” z pewnością wywoła na twarzy osoby obdarowanej uśmiech od ucha do ucha! Taki prezent z pewnością sprawi, że poczuje się wyjątkowo.
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
0510
Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej