Sortuj według:
Pokaż produkty w kolorze:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Pokaż produkty w kolorze:
Wyświetl:
produktów na stronę.

zobacz jakość koszulek
Ocena: 1/5 (liczba ocen: 1)
1 5 1 1

Niedźwiedzie / Miśki

Bardzo zróżnicowana kategoria w której znajdują się koszulki z nadrukami przedstawiające urocze niedźwiadki, słodkie pandy oraz groźne niedźwiedzie. Do wyboru mamy grafiki przedstawiające realistyczny wizerunek oraz pomysłowe i artystyczne nadruki. Pomysłowe propozycje, które pozwolą wyróżnić się z tłumu, doskonałe również na prezent.

Wszystkie z Niedźwiedzie / miśki
 

Koszulki z motywem niedźwiedzi

Uwielbiasz nosić koszulki z nadrukiem, który nie jest przypadkowy, ale przedstawia coś, co albo bardzo Ci się podoba albo nawiązują do czegoś, co lubisz? Przypadek to nie jest to na co stawiamy przy projektowaniu naszych nadruków naszych nadruków! Wszystkie nadruki na koszulki są dokładnie przemyślane oraz starannie wykonane, co sprawia, że każda z naszych koszulek z nadrukiem jest na swój indywidualny sposób wyjątkowa. Wyjątkowe są również produkty, które prezentujemy w tej kategorii. Nasze koszulki z niedźwiedziami lub koszulki z misiami są różnorodne, co wpływa na to, że każdy znajdzie wzór idealny dla siebie, który w 100% odda jego gust.

Różnorodność nadruków

Bardzo zróżnicowana kategoria, w której znajdują się koszulki z pandami, koszulki z misiami oraz koszulki z niedźwiedziami. Do wyboru znajdziesz grafiki przedstawiające realistyczne wizerunki tych nie zawsze przyjaznych misiów oraz pomysłowe i artystyczne nadruki na koszulki. Dla prawdziwych mężczyzn mamy koszulki z pandą ubraną w strój motocyklisty - oldschoolowy kask i gogle oraz czerwoną chustkę na szyi, która kontrastuje z całością nadruku. Powszechnie wiadomo, że pandy skradły wiele serc i są to jedne z najbardziej lubianych zwierzaków. Dla osób z poczuciem humoru oraz lubiących niebanalne nadruki posiadamy koszulki z misiem, który trzyma piwo i napisem „beer” – nadruk jest dwuznaczny, a projekt prezentuje się doskonale na koszulce. Dla dusz artystycznych posiadamy kilka wzorów, w tym koszulkę z nadrukiem przedstawiającą misia polarnego pluskającego się w wodzie. Grafika z białym niedźwiedziem polarnym dodaje uroku koszulce i sprawia, że jest nietuzinkowa. U nas znajdziesz różnorodność nadruków, co wpływa, że poczujesz się wyjątkowo nosząc koszulkę z misiem, która najbardziej oddaje Twój gust!

Prezent dla miłośnika misiów

Znasz kogoś, kto nadal kolekcjonuje pluszaki z dzieciństwa i nie może się z nimi rozstać? A może po prostu uwielbia pandy i inne misie lub fascynuje się niebezpiecznymi niedźwiedziami? Jeśli znasz kogoś takiego, to znalazłeś idealne miejsce na kupno prezentu dla takiej osoby! Każdy miłośnik pand i innych misiów będzie zachwycony takim upominkiem w formie koszulki z misiem lub pandą.

Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej