Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Pokaż produkty w kolorze:
Wyświetl:
produktów na stronę.

zobacz jakość koszulek
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5510
Sortuj według:
Pokaż produkty w kolorze:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Zabawne nadruki

Szukasz zabawnej koszulki, która rozbawi przechodniów na ulicy, a znajomi zapragną mieć taką samą koszulkę z nadrukiem, jaką masz Ty? A może po prostu lubisz zabawne rzeczy i masz niezwykłe poczucie humoru? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to ta kategoria kryje za sobą produkty idealne właśnie dla Ciebie! Znajdziesz tutaj koszulki z motywem wódki. Taki T-shirt to wybór dla każdego imprezowicza, ale również dla osób, które lubią zabawne nadruki.

Szeroki wybór wzorów

Ta zabawna kategoria z koszulkami z motywem wódki to szeroki wybór różnorodnych wzorów. Znajdziesz tutaj między innymi zabawną koszulkę z napisem wskazującym na poszukiwanie swojej drugiej połówki. W tym przypadku jest nią wódka. Śmieszny T-shirt dla osób z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i otaczającego świata. Jeśli szukasz idealnego prezentu, dla imprezowego i zabawnego kumpla, to właśnie ten wzór będzie idealny! Ponadto proponujemy zabawną koszulkę z nadrukiem Vodka connecting people, bo przecież wódka łączy ludzi na wspólnych spotkaniach - Zabawny nadruk na koszulce jest modyfikacją hasła reklamowego marki "Nokia". Dla osób lubiących zabawne i dwuznaczne koszulki polecamy śmieszny T-shirt będący przeróbką logo znanego polskiego serialu kryminalnego lat 70. i 80. - "07 Zgłoś się". W środku cyfry 0 znajduje się butelka, która w połączeniu z nadrukiem tworzy zabawną całość. Doskonała propozycja dla wszystkich osób lubiących się zabawić i posiadających dystans do siebie. Zabawna koszulka z nadrukiem będzie doskonała w roli prezentu. A może lubisz śmiać się ze stereotypów? Jeśli tak to mamy dla Ciebie Koszulkę z nadrukiem odwołującą się do znanego stereotypu dotyczącego Polaków, mianowicie - picia dużej ilości wódki. Koszulka z nadrukiem przypadnie do gustu wszystkim osobom lubiącym poimprezować, z pewnością powinna znaleźć się w szafie każdego studenta.

Zabawny prezent urodzinowy!

Twój dobry kumpel obchodzi urodziny? Świetnie się składa! Znajdziesz tutaj koszulki z wódką, które są świetnym prezentem z tej właśnie okazji. Takie zabawne koszulki to świetny prezent dla kolegi ze studiów, współlokatora, a nawet najlepszego przyjaciela! Podaruj taką śmieszną koszulę, a udany prezent gwarantowany!

Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
0510
Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej