Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5 5 1 0

Albumy na zdjęcia

Skoro zdjęcia, które tak pieczołowicie wybieramy do albumów są wyjątkowe – dlaczego tak często nie przykładamy wagi do samych albumów? Czy nie byłyby pięknym uzupełnieniem swojej zawartości, gdyby pochylić się nad nimi nieco bardziej? Taki efekt można uzyskać stawiając na album z własną okładką, którego wykonanie umożliwiamy! Nie ma znaczenia, czy zaprojektowany u nas album z nadrukiem trafi do Twojej kolekcji, czy też będzie prezentem – niespodzianką dla bliskiej osoby. W każdym przypadku grawerowany album będzie lepszą opcją!

Wszystkie z Albumy na zdjęcia
 
Wspólne oglądanie albumów zawsze wzbudza miłe skojarzenia, budzi nostalgię, bawi, a nawet wzrusza. Jednak nie każdy wie, że w prosty sposób można sprawić, by takie chwile były jeszcze bardziej cenne i zwyczajnie piękne. Na to pozwalają czasem małe detale – ale o wielkim znaczeniu, jak personalizowany album z nadrukiem. Dobrze przemyślana (Twoje zadanie) i pięknie wykonana (to zostaw nam) okładka albumu jest niczym subtelne zaproszenie do świata wspomnień. Wprawia w nastrój i przygotowuje odbiorców na to, co czeka po otwarciu albumu. Jeśli taki pomysł na album z grawerem wpisuje się w Twoją wizję – czytaj dalej, a zdradzimy Ci, jak możesz go mieć – bez większego wysiłku, a nawet – wychodzenia z domu!

Album do zdjęć – inny niż wszystkie? Zrób go sam!

Ta piękna, wyżej opisana wizja jest bardziej niż realna – jest w zasięgu ręku. Dzięki naszemu generatorowi nadruków tak naprawdę wystarczy tylko kilka kliknięć, by mieć personalizowany album na zdjęcia na własność. Co więcej – będzie to wyrób wysokiej jakości, gdyż zachęcamy do skorzystania z naszego bestsellera – albumów z okładką z eko skóry. Zanim jednak wyjaśnimy, jak go zrobić – warto podkreślić, iż to narzędzie jest lepsze niż wszystkie inne, ponieważ:
  • jego obsługa jest łatwa i zrozumiała dla każdego,
  • nie nakładamy żadnej dodatkowej opłaty za korzystanie z generatora,
  • dajemy dostęp do ponad 6000 ikon i grafik do wykorzystania.
Aby skorzystać ze sporych możliwości naszego generatora naprawdę nie trzeba być w żaden sposób biegłym w obsłudze komputera. Ba! Skoro chcesz mieć piękny album z własną okładką, jest duża szansa, że należysz raczej do fanów rozwiązań starszej daty – to też tutaj nie ma znaczenia, bo każdy poradzi sobie ze stworzeniem projektu. Warto jednak pamiętać, że mimo tego, jeśli nawet pojawi się jakieś zapytanie – zespół MegaKoszulki.pl jest cały czas do dyspozycji. Gotowy, by każdy zainteresowany mógł stworzyć z naszym darmowym narzędziem naprawdę mega personalizowany album. Jesteś gotowy?

Album z nadrukiem – ale jakim?

Tutaj trafiamy w sedno – bo liczy się pomysł. Nasz generator zapewnia Ci wszystkie niezbędne narzędzia i inspiracje do stworzenia albumu, ale ostatecznie to Ty musisz wiedzieć, w jakiej oprawie chcesz trzymać wspomnienia. Czy ma to być grawerowany album w staromodnym stylu, w którym znajdą się odświeżona zdjęcia Twoich dziadków? A może wręcz przeciwnie – ma to być ultra nowoczesny album do zdjęć, w którym będziesz przechowywał kadry z ostatnich wakacji? Każdy taki album na zdjęcia ma sens! Każdy możesz wykonać z pomocą naszego generatora! Opcji na to, jak ostatecznie będzie wyglądać okładka albumu jest nieskończenie wiele, dlatego zachęcamy, by pomyśleć w pierwszej kolejności:
  • dla kogo ma to być album,
  • jakie zdjęcia chcesz w nim umieszczać.
Odpowiadając na te pytania – stworzysz gotowy scenariusz na tworzenie projektu, który po przesłaniu nam odbędzie krótką drogę, by trafić pod wskazany adres – w całej swej okazałości i kunszcie. Pamiętaj, to Twoje dzieło i nie zapomnij się tym chwalić, za każdym razem, gdy zaprojektowany album z grawerem będzie oglądany.
Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej