Poznaj NOWOŚCI w naszym Kreatorze. Sprawdź: Nosidło na piwo, Zestaw do whisky, Otwieracz do piwa i Scyzoryk.

Jak wyrazić swoją wiarę przez ubiór? Sprawdź nasze koszulki chrześcijańskie!

06 maja 2019 Autor: Rafał Postrach
/zdjecia/jak-wyrazic-swoja-wiare-przez-ubior-sprawdz-nasze-koszulki-chrzescijanskie.jpg 750 1200 20190506 Jak wyrazić swoją wiarę przez ubiór? Sprawdź nasze koszulki chrześcijańskie! Jak wyrazić swoją wiarę przez ubiór? Sprawdź nasze koszulki chrześcijańskie! Rafał Postrach MegaKoszulki https://www.megakoszulki.pl/favicon-196x196.png
jak-wyrazic-swoja-wiare-przez-ubior-sprawdz-nasze-koszulki-chrzescijanskie.jpg
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0) 1
Jak wyrazić swoją wiarę przez ubiór? Sprawdź nasze koszulki chrześcijańskie!

Bycie Chrześcijaninem nigdy nie należało do łatwych i choć minęły już czasy, gdy za wiarę trzeba było oddać życie, to wciąż łatwo nie jest. Jednak mimo wszystko na całym świecie, również i w Polsce nie brakuje młodych ludzi, którzy dumnie obwieszczają światu to, w Kogo wierzą. Ma to wiele zalet – łatwiej poznać kogoś o podobnych poglądach, czy też wzbudzać szacunek pośród tych którym brakuje odwagi na dumne obnoszenie się z symbolami wiary.

Koszulki chrześcijańskie – dumnie i modnie!

Co fajne, to fakt iż noszenie krzyża czy medalionika z wizerunkiem świętych nie jest już jedyną metodą pokazania swojej wiary. Okazuje się, że moda chrześcijańska odnalazła się znakomicie we współczesnym świecie, a koszulki religijne i chrześcijańskie są tego idealnym wyrazem. Idąc tym tropem, przygotowaliśmy zestawienie kilku najpopularniejszych aktualnie wzorów, które mogą stanowić inspirację do stworzenia swojej własnej kolekcji.

Koszulka męska „God is love”

Najważniejszą nauką w chrześcijaństwie jest to, że Bóg nas kocha i sam w sobie jest istotą miłości. Nie mogłoby więc być lepszego sposobu na wyrażenie tej prawdy w swoim ubiorze aniżeli założenie na siebie t-shirtu z wymownym napisem „God is love”. Minimalistycznie, wymownie, dumnie.

„Jesus highway to heaven”

Nawet osoby spoza rockowych klimatów z pewnością kojarzą utwór AC/DC traktujący o autostradzie do… no właśnie! A gdyby tak postawić na bardziej optymistyczną wersję i zamiast podążać drogą do piekła, szykować sobie miejsce w niebie? Jeśli taka wizja jest Ci bliska i chcesz ją podpowiedzieć i innym koszulka z napisem „Jesus highwat to heaven” to wszystko, czego potrzeba w tej kwestii.

Koszulka z chrześcijańskim symbolem ryby

Być może zdarza Ci się bezwiednie kreślić ten znak, a może nawet masz naklejkę symbolizującą przynależność do wielkiej rodziny Chrześcijan na aucie? Dlaczego więc nie iść o krok dalej i nie ozdobić i swojej piersi takim motywem? To piękne świadectwo, a takich jak najbardziej trzeba wszystkim w dzisiejszym zabieganym świecie, który nie wie dokąd właściwie tak pędzi. To będzie Twoje osobiste „QUO VADIS”.

Inne popularne nadruki na koszulkach chrześcijańskich:

  • I am a child of God
  • Catch up with Jesus
  • Love God w kształcie krzyża

Jak widać – jest w czym wybierać, ale pamiętaj iż zawsze też możesz pokusić się o przełożenie na koszulkę swojego własnego pomysłu na wyrażenie wiary, co umożliwiają Ci dostępne w MegaKoszulki t-shirty z własnym nadrukiem.