Do każdej koszulki z kategorii "Dzień Ojca" dodatek do Twojego prezentu Gratis!

Nasze koszulki patriotyczne pomogą Ci mieć patriotyzm nie tylko w sercu

19 maja 2020 Autor: Mikołaj Grądecki
/zdjecia/koszulki-patriotyczne.jpg 750 1200 20200519 Nasze koszulki patriotyczne pomogą Ci mieć patriotyzm nie tylko w sercu Nasze koszulki patriotyczne pomogą Ci mieć patriotyzm nie tylko w sercu Mikołaj Grądecki MegaKoszulki https://www.megakoszulki.pl/favicon-196x196.png
nasze-koszulki-patriotyczne-pomoga-ci-miec-patriotyzm-nie-tylko-w-sercu.jpg
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0) 1
Nasze koszulki patriotyczne pomogą Ci mieć patriotyzm nie tylko w sercu

Przychodzi czasem moment, że artykuły lifestylowe przestają takimi być. Nie zdarza się to często, lecz okazuję się, że w niektórych momentach dziejącej się na naszych oczach historii, warto wykorzystać każdą możliwość, aby przekazać coś ważnego. Forma w jakiej będzie to wyrażone nie jest istotna. Nie ważne, czy będzie to odzież patriotyczna, czy zainteresowanie się sytuacją naszego Kraju w inny sposób. Ważne, aby zrobić cokolwiek.

 

Koszulki patriotyczne dla patriotów!

Już wkrótce, tak należy napisać ponieważ nie znamy dokładnej daty, odbędą się w Polsce wybory prezydenckie. Choć nie wiemy, kiedy możemy się ich spodziewać, to ważne, aby wziąć w nich udział. Któż z nas nie ceni możliwości swobodnego wypowiadania swoich poglądów i racji. Lubimy manifestować swoje przekonania i często bronimy swojego zdania. Nie lubimy, gdy ktoś się z nami nie zgadza lub odbiera nam głos. Gdy ktoś inny ma rację, reagujemy różnie.

Chcemy mieć prawo do decydowania o sobie i o swoim życiu. Skoro tak, to dlaczego większość z Polek i Polaków ignoruje, lub określając to łagodnie, przyjmuje bierną postawę, w chwili gdy każdy głos ma znaczenie? Dlaczego pozwalamy odebrać sobie głos i pozbawić się możliwości wyboru? Ważne, aby zrozumieć, że nikt obcy nie odbiera nam tych możliwości. Sami je sobie odbieramy stwierdzając: „i tak nic się nie zmieni”. Nie istotne na kogo zagłosujesz i czy w ogóle na kogoś. Rozumiem, że możesz nie widzieć wśród kandydatów nikogo kto mógłby Ciebie reprezentować. Wobec tego oddaj pusty - nieważny głos. Pokaż, że jesteś odpowiedzialnym patriotą i spełnij swój obowiązek. To jedna z najważniejszych, moim zdaniem, powinności obywatela.

Co możesz zrobić poza tym? Pokaż innym, że angażujesz się w życie społeczne. Nie musisz rozdawać ulotek czy zaczepiać ludzi na ulicy. Mam dla Ciebie o wiele prostszy sposób, a jest nim odzież patriotyczna. Choć może się to kojarzyć z historią, to moją propozycją nie są koszulka husaria, choć takie również pokażą pewne przywiązanie do rodzimej tradycji i wartości. Zdecydowanie manifestowanie swoich poglądów, to bardzo ciekawe zjawisko, niezależnie od ich treści, którego także Ty możesz być częścią. Decydując się na wybranie którejś z przygotowanych przez nas propozycji, masz szansę wzbudzić refleksję w ludziach, którzy z Tobą pracują, uczą się lub zwyczajnie mijają Cię codziennie na ulicy. Choć MegaKoszulki.pl, to nie sklep patriotyczny, to doceniamy możliwość wpływania na otaczającą nasz rzeczywistość.

 

Koszulka patriotyczna - wzór na każdą okazję!

Szanując Twój czas i chcąc ułatwić zadanie odnalezienia właściwych motywów, przygotowaliśmy specjalną kategorię - koszulki patriotyczne i polityczne. Koszulki patriotyczne, to świetny sposób na pokazanie swojego społecznego zaangażowania. Do wyboru masz odzież z polską flagą, godłem, popularnym w ostatnich latach motywem „KONSTYTUCJA” czy z bardziej humorystycznymi motywami. Spójrzmy, co wspólnie możemy zrobić, aby wyrazić oddanie naszej Ojczyźnie. Weźmy za siebie odpowiedzialność i w nadchodzących wyborach oddajmy głos! Ubrania patriotyczne, to doskonały pomysł, na przekazanie naszego pozytywnego patriotyzmu innym!