Poduszka ze zdjęciem - oryginalny prezent dla drugiej połowy.

28 czerwca 2019 Autor: Mikołaj Grądecki
/zdjecia/poduszka-ze-zdjeciem-oryginalny-prezent-dla-drugiej-polowy.jpg 750 1200 20190628 Poduszka ze zdjęciem - oryginalny prezent dla drugiej połowy. Poduszka ze zdjęciem - oryginalny prezent dla drugiej połowy. Mikołaj Grądecki MegaKoszulki https://www.megakoszulki.pl/favicon-196x196.png
poduszka-ze-zdjeciem-oryginalny-prezent-dla-drugiej-polowy.jpg
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0) 1
Poduszka ze zdjęciem - oryginalny prezent dla drugiej połowy.

Na wstępie tego artykułu proszę abyś zadał sobie pytanie - jaka jest, Twoim zdaniem, najważniejsza rzecz umożliwiająca komfortowy odpoczynek? Moim zdaniem, co chyba nieco zdradza tytuł, takim przedmiotem jest poduszka. Miękka i delikatna, zapewniająca podparcie dla Twojej głowy po ciężkim dniu w pracy czy intensywnym wypoczynku na wakacjach. Okej, każdy ma swoją ulubioną poduszkę. Przecież to produkt codziennego użytku, niby nic zwykłego. Ale co jeśli możesz stworzyć właśnie wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju poduszkę i podarować ją swojej drugiej połówce lub bliskiej osobie? Kuszące? Szczegóły znajdziesz poniżej!


Jak z poduszki zrobić ciekawy prezent?

Być może myślisz, że to nie może się udać, ale ja zapewniam, że nic bardziej mylnego! Poduszka jako prezent, to bezsprzeczny hit sprzedaży wszystkich świąt i okazji. Na urodziny, imieniny, narodziny dziecka, pożegnanie w pracy, Dzień Ojca, Dzień Matki, Święta Bożego Narodzenia, sprawdzi się zawsze i sprawi niemałą niespodziankę osobie, którą obdarujesz. Od czego zacząć? To naprawdę bardzo proste, szczerze! Zacznę jednak od króciutkiej anegdoty, która mam nadzieję, przekona Cię, że proces zamówienia, to przysłowiowa bułka z masłem.

Jedną z naszych Klientek jest Pani Zofia, która od kilku lat jest na emeryturze i szukała czegoś co pozwoli jej ciekawie spędzać wolny czas. Z drobną pomocą naszych Konsultantów Działu Obsługi Klienta, Pani Zofia została prawdziwym influencerem. Co prawda nie znajdziecie jej postów w głównym nurcie InstaStories, ale wiem, że Jej wnuki dają serduszka pod każdym zdjęciem. Profesją Pani Zofii jest projektowanie koszulek, choć zdarza się, że tworzy również piękne i kolorowe poduszki.

Wróćmy jednak do tego jak zamówić wybrany wcześniej prezent. Uważam, że poduszka ze zdjęciem, to najciekawsza forma wyrażenia naszych emocji i uczuć, którą darzymy drugą, bliską sercu osobę. Sam mam taką wyjątkową poduszkę z dwustronnym nadrukiem - z jednej strony jest tekst, fragment mojego ulubionego wiersza - z drugiej zaś zdjęcie z wakacji. Aby stworzyć podobny produkt kliknij tutaj. Tobie udostępniam. Korzystając z tego narzędzia zyskujesz wiele możliwości. Dodanie własnego zdjęcia lub wzoru, słowem dowolnej grafiki z dysku, to klucz do stworzenia absolutnie oryginalnego i niepowtarzalnego produktu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o kreacji własnych motywów, to zachęcam Cię do przeczytania innych artykułów.


Czy muszę projektować, no i co z jakością?

Rozumiem, jeśli poduszka ze zdjęciem lub własnym motywem, to nie jest opcja dla Ciebie. Wcale nie musisz żałować, nic straconego! W ofercie Sklepu znajdziesz wiele ciekawych propozycji, między innymi poduszkę Ozdobny wilk z pięknym, kolorowym motywem umieszczonym na całej powierzchni poszewki. Kolejną ciekawą propozycję jest wzór, który - zdradzę Ci w tajemnicy - bardzo podoba się mojej drugiej połówce. Jest to Space Deer. Ta poduszka tak bardzo Jej się spodobała, że została prezentem na jedną z ostatnich okazji. Szczerze? Nie wiedziałem, że można tak cieszyć się z poduszki! To chyba zasługa tego, że naprawdę są one wyjątkowe, a taka reakcja to tylko potwierdzenie moich słów.

Zapytasz - a co z jakością? To kwesfa do której w MegaKoszulki.pl przykładamy naprawdę wielką wagę. Wszystkie produkty przechodzą restrykcyjną kontrolę jakości, posiadają niezbędne atesty i dopuszczenia Komisji Europejskiej i są testowane pod względem wygody i komfortu użytkowania, co szczególnie w przypadku poduszek ma znaczenie.