Do każdej koszulki z kategorii "Dzień Ojca" dodatek do Twojego prezentu Gratis!

Wiara to coś czym warto się dzielić. Ułatwią Ci to nasze koszulki chrześcijańskie

04 maja 2020 Autor: Mikołaj Grądecki
/zdjecia/koszulki-chrzescijanskie.jpg 750 1200 20200504 Wiara to coś czym warto się dzielić. Ułatwią Ci to nasze koszulki chrześcijańskie Wiara to coś czym warto się dzielić. Ułatwią Ci to nasze koszulki chrześcijańskie Mikołaj Grądecki MegaKoszulki https://www.megakoszulki.pl/favicon-196x196.png
wiara-to-cos-czym-warto-sie-dzielic-ulatwia-ci-to-nasze-koszulki-chrzescijanskie.jpg
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0) 1
Wiara to coś czym warto się dzielić. Ułatwią Ci to nasze koszulki chrześcijańskie

Bóg, religia, chrześcijaństwo, to tematy istotne w życiu wielu z nas. Kwestie te budzą jednocześnie wiele kontrowersji i bywa, że niełatwo o nich rozmawiać lub pisać. Warto jednak skoncentrować uwagę na pozytywnych aspektach ponieważ ta duchowa część życia kojarzy się także z radością i uśmiechem. Tego pozytywnego zapału, wsparcia i energii brakuje nam w obecnej sytuacji najbardziej. Więc zamiast prowadzić trudne dyskusje, znajdźmy ciekawy sposób na wyrażenie swojej wiary.

Nowa moda na koszulki religijne

Na samym początku pragnę podkreślić, że zdanie przedstawione w artykule jest moim prywatnym. Rozumiem jeśli masz inne i akceptuję to. To chyba jedna z piękniejszych cech współżycia w społeczeństwie - możliwość posiadania odmiennych poglądów i jednocześnie wzajemny szacunek.

Moim zdaniem, kościół jako miejsce spotkania z Bogiem, to tylko jedno z niezliczonej liczby miejsc, gdzie możemy oddać się nieprzerwanej modlitwie, kontemplacji czy zadumie. Chcąc nazwać, to najprościej jak się da: to super możliwość, że nie musisz iść w konkretne miejsce, aby spotkać się z Tym, któremu chcesz powierzyć swoje smutki, troski, rozważania czy sukcesy. Odpowiedz sobie szczerze, jak często masz możliwość być w kościele? Skonfrontuj tę liczbę z czasem spędzonym w autobusie, tramwaju lub w drodze do pracy, szkoły czy na spotkanie. Prawda, że różnica jest znacząca? Masz więc niepowtarzalną okazję tworzyć Kościół wokół siebie, pokazując, że wierzysz i jaką radość Ci to sprawia. Nie znaczy, że chodzenie do kościoła jest zbędne czy niewłaściwe. Wręcz przeciwnie, jednak to jest tylko jeden z elementów większej całości. Biorąc pod uwagę epidemię koronawirusa, bardziej właściwe i bezpieczne jest wzięcie udziału w mszy świętej z poziomu ekranu swojego telefonu niż bezpośrednie uczestnictwo w liturgii..

W mojej ocenie, w dzisiejszych czasach, najlepszy sposób na wyrażenie siebie, to wyjątkowe koszulki chrześcijańskie. Większość z nas, mijając się na ulicy, zwraca uwagę na to kto, w co jest ubrany. Dlaczego więc tego nie wykorzystać i nie pokazać wszystkim, że Twoja wiara jest dla Ciebie istotna i chcesz dzielić się nią z resztą świata? Nie ma żadnego powodu, aby tak nie postąpić. Koszulki religijne, to idealna propozycja dla Ciebie! Pozytywne, kolorowe i jednoznacznie pokazujące Twoje przekonanie do swojej wiary.


Koszulki katolickie dla osób wierzących

Chcąc ułatwić Tobie wybór odpowiedniego wzoru, przygotowaliśmy dedykowaną kategorię: koszulki religijne i chrześcijańskie. Znajdziesz tam wiele ciekawych propozycji, które mogą odzwierciedlać Twoje aktualne samopoczucie, nastawienie czy nastrój. W codziennym życiu nierzadko brakuje nam zapału i energii do działania. Zbyt wiele jest w naszej codzienności pośpiechu, nerwów, stresu, a zbyt mało czasu na radość, uśmiech i bycie razem. Zamiast koncentrować się na tym co nas dzieli, myślmy o tym co łączy. Zostawmy za sobą waśnie i spory, a żyjmy tym co jest dziś. Zadbajmy o wzajemne relacje, o dobrą i bezpieczną przyszłość. Smutek, bezcelowa krytyka i negatywne emocje nie przysporzyły ludziom jeszcze niczego dobrego. Za to jeden drobny uśmiech może zmienić czyiś dzień. Powielając to, budujemy wspólnotę, a tego w samotnym świecie - moim zdaniem - brakuje nam dziś najbardziej. Kolorowa i wywołująca uśmiech odzież chrześcijańska, to świetny pierwszy krok na drodze do osiągnięcia tego celu.