Zaprojektuj sam swój wymarzony t-shirt z nadrukiem

28 sierpnia 2019 Autor: Mikołaj Grądecki
/zdjecia/wymarzona-koszulka-z-wlasnym-nadrukiem.jpg 750 1200 20190828 Zaprojektuj sam swój wymarzony t-shirt z nadrukiem Zaprojektuj sam swój wymarzony t-shirt z nadrukiem Mikołaj Grądecki MegaKoszulki https://www.megakoszulki.pl/favicon-196x196.png
zaprojektuj-sam-swoj-wymarzony-t-shirt-z-nadrukiem.jpg
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0) 1
Zaprojektuj sam swój wymarzony t-shirt z nadrukiem

Chcąc być oryginalnym i wyróżnić się w pracy, szkole czy na ulicy, wielokrotnie poszukujemy inspiracji na portalach społecznościowych. Podpatrujemy znanych i lubianych, a właściwie to, w co się ubierają. Następnie rozpoczynają się poszukiwania tych samych lub podobnych rzeczy. Rezultat jest taki, że prawdopodobnie wyda się sporo pieniędzy, a oryginalności i tak nie uzyskamy. Może więc rozwiązaniem jest samodzielne zaprojektowanie wymarzonej koszulki? Teraz to właśnie Ty możesz stać się inspiracją dla innych!

Bycie oryginalnym nie jest trudne

Obecnie, wyróżnienie się wśród tłumu to niełatwe zadanie. Widzisz to codziennie, kiedy mijasz na ulicy ludzi ubranych podobnie lub czasem niemalże identycznie. Pewnie wielokrotnie przeszła Ci przez głowę myśl – chcę mieć coś wyjątkowego, coś czego nie ma nikt inny. My dajemy Tobie taką możliwość. Kilka lat temu wydawało się to trudne do osiągnięcia, jednak dziś to już nic trudnego. Jedyny w swoim rodzaju nadruk na koszulkach, to rewelacyjny pomysł na wyrażenie swoich pasji i poglądów. Na stworzenie takiego unikalnego produktu pozwala Tobie kreator nadruków. Jest to intuicyjne i proste w obsłudze narzędzie do projektowania wzorów, które następnie zamieniane są na nadruk, podczas umieszczania go na wybranym przez Ciebie produkcie.


Kreator koszulek to rozbudowane rozwiązanie dla osób chcących stworzyć niepowtarzalny motyw. Masz do wyboru całą gamę modnych produktów, rozpoczynając od koszulek w wielu krojach, przez bluzy w kilku fasonach, torby, koszulki polo, przewiewną odzież sportową, czapki, kubki, odzież dla dzieci, nerki, poduszki i wiele, wiele więcej, na puzzlach kończąc. Wszystkie z oferowanych artykułów są wykonane z wysokiej jakości materiałów, do której przykładamy wielką wagę. Miękkie w dotyku i wytrzymałe tkaniny o wysokiej gramaturze gwarantują przyjemność użytkowania. Brzmi dobrze? Mam nadzieję, bo oferowana odzież i akcesoria, to naprawdę wysoka półka!

 

Wyjątkowość na lata

Powyższy akapit, to doskonała droga do stworzenia tego czego potrzebujesz, czyli unikalnego produktu, który pozwoli Ci się wyróżnić. Zaprojektuj koszulkę dla siebie lub twórz koszulki na zamówienie – możliwości jest wiele. Rezultat jednak zawsze będzie ten sam – otrzymasz wyjątkową odzież z niepowtarzalnym nadrukiem. Pamiętając jednak doskonale, że poza niepowtarzalnością równie ważna jest odpowiednia jakość, zapewniam, że poza tym co wspomniałem w pierwszej części artykułu - wszystkie nasze produkty są produktem polskim. Troszczymy się o środowisko naturalne i dlatego korzystamy tylko z półproduktów i surowców spełniających najwyższe normy ustalone przez Komisję Europejską. Dbamy także o to, aby zaprojektowany przez Ciebie wzór, naniesiony na wybrany produkt, cieszył Cię jak najdłużej. Właśnie dlatego druk wykonywany jest na jednych z najlepszych na świecie, maszyn do druku cyfrowego – Kornit Storm II. Gwarantują one fantastyczne i intensywne odwzorowanie kolorów oraz wysoką wytrzymałość podczas prania. Nie wdając się w szczegóły, to Rolls-Royce wśród sprzętu tego typu. Więc czy to jednorazowy event, czy po prostu chcesz mieć ciekawą koszulkę, która będzie odróżniać się od masowo sprzedawanych ciuchów w sklepach sieciowych - rozwiązanie jest jedno i jest nim Kreator nadruków MegaKoszulki.