Zwrot do 365 dni Gwarancja 100 prań 263 830 zadowolonych klientów

Kalendarz 2021

Zwykłe kalendarze to już przeżytek! Z całym zespołem sklepu Megakoszulki.pl przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo tematycznych propozycji, które nawiązują do różnych dziedzin życia i wpasują się w wymagania każdego klienta. Jeśli szukasz ciekawej alternatywy na praktyczny prezent dla kogoś bliskiego, to trafiłeś w dobre miejsce! Skończ ze standardowymi prezentami i wyróżnij się z tłumu zakupując dla siebie lub kogoś bliskiego kalendarz 2021 z grawerem!

Wróć

Opcje:

Stwórz własny projekt

Wyjątkowe kalendarze 2021 z grawerem!


Nowy rok zbliża się wielkimi krokami. Wielu z nas powoli snuje już sylwestrowe plany i układa listę gości na tegorocznej Wigilii. Wszystkie te okoliczności sprawiają, że już niedługo upłynie kolejny rok kalendarzowy i dni znów będziemy liczyć od 1 stycznia. Końcówka roku niesie za sobą wiele ważnych decyzji zakupowych. Między innymi jedną z nich jest zakup odpowiedniego kalendarza na następny rok, żeby móc w nim swobodnie zapisywać najważniejsze wydarzenia w konkretnym dniu lub robić swoje notatki w ważnych sprawach biznesowych lub rodzinnych. Oczywiście technologia na świecie jest już na tyle rozwinięta, że spora grupa ludzi korzysta już tylko i wyłącznie z kalendarza w smartfonie lub laptopie. Pełna zgoda z tym, że jest to rozwiązanie bardziej nowoczesne i funkcjonalne, jednak są takie momenty, że jedynym niezawodnym sposobem na zapisanie lub odszukanie informacji będzie kalendarz 2021, który dodatkowo dzięki kreatywności naszego zespołu projektowego, możesz zakupić z zaprojektowanym przez nas wzorem, który spersonalizujesz swoim imieniem lub ksywką. Możesz też sprezentować go komuś bliskiemu jako prezent na Boże Narodzenie. Okres w roku idealnie pozwala myśleć już o prezentach pod choinkę, więc może w tym roku dokonasz tego wyboru i postawisz na nasze wyjątkowe kalendarze na 2021 rok z pięknym, szlachetnym grawerem, który nadaje temu produktowi wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.

Wielofunkcyjny kalendarz już dostępny!


Kalendarz jest to przedmiot, który zna praktycznie każdy z nas. Wiemy doskonale jakie są jego zastosowania, więc możemy je sobie tylko krótko przypomnieć. Kalendarz na pewno jest ważny podczas spotkań biznesowych lub zebrań działowych w pracy. Nie zawsze zdążymy wyciągnąć telefon, żeby coś zapisać. W każdej chwili może ktoś do nas zadzwonić przez co zniknie nam aplikacja z notatnikiem i przeoczymy coś ważnego. Dzięki klasycznemu kalendarzowi w formie notesu bez problemu zanotujesz wszystkie najistotniejsze informacje ze spotkania, dodatkowo zabłyśniesz w towarzystwie pięknym, wygrawerowanym wzorem specjalnie pod Twoje zamówienie. Kalendarz notes spełnia również funkcję przenośnej, papierowej bazy informacji. Wielu z nas zapisuje ważne informacje w sposób skrótowy, ogólnikowy, często zrozumiały tylko dla nas samych. Zapisujemy w ten sposób adresy, dane na temat jakiegoś miejsca czy wydarzenia. Są sytuacje, w których musimy na szybko sięgnąć po garść informacji z naszego banku. W tym celu możemy skorzystać z kalendarza na 2021 rok, w którym gromadzimy notatki z najważniejszych spotkań i rozmów, które zapisujemy pod konkretnym dniem, w którym się odbyły. To kolejna zaleta tego produktu, bo dzięki temu możemy poukładać sobie chronologicznie wydarzenia, które miały miejsce w niedalekiej przeszłości. To tylko niektóre z funkcji tego praktycznego przedmiotu jakim jest kalendarz 2021 z grawerem. Sprawdź sam co jeszcze potrafi!

Personalizowany kalendarz 2021 z własnym wzorem


Dla każdego produktu przygotowujemy dla was kolekcję wyselekcjonowanych wzorów, które zapierają dech w piersiach. Ostatnio zauważyliśmy, że nasi klienci pożądają personalizacji na wielu dostępnych w naszym sklepie produktach. Dlatego postanowiliśmy przygotować kilka personalizowanych wzorów na kalendarz 2021, który po złożeniu przez Ciebie zamówienia, zostanie ozdobiony pięknym grawerem. Personalizacji dokonujesz sam i to Ty decydujesz o tym, co dla Ciebie wyprodukujemy. My spełnimy każde Twoje marzenie, więc niech ograniczeniem w kreatywności będzie tylko Twoja wyobraźnia!

 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 8,90 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru