Zwrot do 365 dni Gwarancja 100 prań 262 282 zadowolonych klientów

Kalendarze 2020 z nadrukiem

Znudzony zwykłymi wzorami kalendarzy? Wiesz, że 2020 zapowiada się wyjątkowo i chcesz, by kalendarz 2020 też się wyróżniał? Może szukasz czegoś fajnego na prezent, a kalendarz na rok 2020 byłby mile widziany? Bez względu na powód – w MegaKoszulki.pl znajdziesz to, czego potrzebujesz! Jeśli unikatowy kalendarz z grawerem 2020 to powód, dla którego znalazłeś się na naszej stronie – nie musisz szukać dalej. Tutaj zaprojektujesz go dokładnie tak, jak chcesz. Łatwo, szybko, z charakterem!

Wróć

Opcje:

Stwórz własny projekt

Każdy rok jest wyjątkowy – tym bardziej 2020. W końcu wchodzimy w nową dekadą! Nie można więc zadowolić się zwyczajnym kalendarzem, jakich nie brakuje w dowolnym kiosku. Jeśli myślisz podobnie i chcesz organizować każdy dzień tego roku zgodnie z własną wizją: kalendarz z grawerem 2020 będzie tym, czego szukasz i znajdziesz to – korzystając z naszego generatora.

Nasz generator – Twój kalendarz z grawerem 2020

Aby skorzystać z naszego konfiguratora spersonalizowanych produktów, nie musisz uiszczać żadnych dodatkowych opłat, nie będzie Ci też potrzebna jakakolwiek super wiedza graficzna. Wszystko, czego potrzebujesz to pomysł na personalizowany kalendarz 2020 – a nawet, jeśli i z tym dość wątpliwie, u nas znajdziesz inspirację. Aby stworzyć swój własny kalendarz 2020, musisz tylko:

 • dodać tekst/grafikę,
 • zapisać projekt,
 • złożyć zamówienie.

Całą resztą zajmiemy się my. Zamienimy Twoją wizję w dokładnie taki kalendarz na rok 2020, jaki chcesz mieć. Z takim własnoręcznie zaprojektowanym organizerem każdy dzień tego roku będzie zaczynał się dobrze!

Kalendarze 2020 – możliwości generatora

Dajemy do Twojej dyspozycji kalendarze 2020 w uniwersalnym rozmiarze (A5), który jest najbardziej optymalny – zarówno pod względem miejsca na zapiski, jak i jego gabarytów. Z powodzeniem zmieści się i w torebce, i w plecaku, czy w biurku. Musisz jednak zdecydować, który kolor podoba Ci się bardziej: klasyczny czarny? Stonowany brąz? Jeśli to ma być kalendarz 2020 z własnym nadrukiem dla Ciebie, idź za preferencjami. Jeśli chcesz go komuś podarować w prezencie, zorientuj się co do gustu odbiorcy i wprowadź za pomocą jednego kliknięcia dane w generator. Potem już przyjdzie czas na stworzenie samego nadruku. Nasz generator daje Ci możliwość zaprojektowania zarówno przodu, jak i tyłu kalendarza. Także nie krępuj się, skorzystaj z tej opcji, zaskocz ciekawym wzorem. Udostępniamy Ci tysiące grafik, ikon, nadruków – aby Cię zainspirować, ale możesz pójść całkiem innym tropem.

Twój kalendarz z grawerem 2020 – Twój pomysł!

Sam nadruk kalendarza jest całkowitym odzwierciedleniem Twojej wizji. Jest jednak kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć o naszych kalendarzach, aby zrozumieć, dlaczego warto wykorzystać je jako bazę pod ważne akcesorium, które będzie Ci przecież towarzyszyć przez cały rok!

Każdy nasz kalendarz 2020 to:
 • produkt pochodzenia polskiego,
 • zastosowanie w trosce o środowisko eko skóry,
 • białe strony – idealne do tworzenia notatek,
 • wysoka jakość wykonania i druku.

Jeśli zdecydujesz się na kalendarz jednokolorowy – będzie to kalendarz z grawerem 2020, natomiast stawiając na wielokolorową okładkę – zadbamy o jakość nadruku wykonując go z wykorzystaniem technologii laserowej. W każdym przypadku efekt będzie trwały i imponujący. Masz więcej pytań? Nie krępuj się – mamy cały rok, by na nie wszystkie Ci odpowiedź. Zależy nam na tym, byś całkowicie oddał się kreatywności, nie martwiąc się o kwestie techniczne. Dlatego nasz generator jest tak intuicyjny, a nasza obsługa – tak chętna do pomocy.

 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 8,90 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru