Do każdej koszulki z kategorii "Dzień Ojca" otrzymasz produkt niespodzianka jako GRATIS!
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.

zobacz jakość bluz
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5 5 1 0

Karty upominkowe

Karty upominkowe, które doskonale sprawdzą się w roli prezentu dla bliskiej osoby niezależnie od okazji. Wyjątkowy podarunek, pozwala na zakup każdego produktu, który jest dostępny na naszej stronie. Nie masz pomysłu na prezent? Karta upominkowa to zawsze odpowiedni wybór i gwarancja, że zakupiony produkt będzie się podobał jubilatowi lub jubilatce.

 

Problem z prezentem?

Z robieniem prezentów bywa różnie. Czasami wymyślenie odpowiedniego produktu zajmuje nam dosłownie chwilę, takie sytuacje można nazwać formalnością. Jednak czasami samo wymyślenie odpowiedniego produktu jest wręcz problematyczne, w głowie absolutna pustka, do tego dochodzi stres czy na pewno się spodoba. Może ktoś woli inny kolor, albo to będzie nie ten rozmiar. Pytań pojawia się bez liku, pojawia się sytuacja stresowa, impreza już za chwilę, a ja wciąż nie mam prezentu. Oczywiście mamy gotowe rozwiązanie, które pomoże zaoszczędzić czasu oraz stresu. Jakie? Karty upominkowe, które są dostępne na naszej stronie.

Proste rozwiązania są najlepsze

Jeśli nie masz pewności, czy dany prezent się spodoba, nie ma sensu ryzykować. Karta upominkowa na naszej stronie pozwala na zakupienie dowolnego produktu. Może zostać wybrana absolutnie każda koszulka z nadrukiem! A trochę ich mamy w asortymencie, właśnie dlatego karta robi dobrą robotę. Bo dzięki niej nie będziesz musiał zastanawiać się, który wybrać. A może jubilat lub jubilatka wybierze torbę z nadrukiem, poduszkę ze zdjęciem lub kubek z zabawnym napisem?

Gwarantujemy zawsze wysoką jakość

Decydując się na zakup naszych produktów zawsze możesz mieć pewność, że artykuł oraz wykonany nadruk będą najwyższej jakości. Nasze nadruki starannie dobieramy do materiału, który znakujemy. Właśnie dlatego każdy produkt, który zostanie zamówiony zaraz po obdarowaniu kartą podarunkową, może zostać pamiątką na długie lata. Nasza odzież doskonale nosi się na co dzień, pasuje niemal do każdej mniej oficjalnej stylizacji. Nasze gadżety w postaci kubków, toreb, portfeli, czy plecaków doskonale sprawują się w czasie codziennego użytkowania.

Tradycyjna karta upominkowa

Co mamy na myśli pisząc tradycyjna? Oczywiście elegancki bon prezentowy zapakowany w kopertę oraz tradycyjnie wysyłany, czyli pocztą polską, kurierem lub każdą dostępną formą na stronie. Jeśli wybierzemy ten wariant karty możemy mieć pewność, że sprawdzi się, jako prezent na każdej imprezie oraz z każdej okazji, choćby nie wiadomo jak bardzo wyła wytworna. Elegancka koperta mówi sama za siebie, zawsze będzie doskonale się prezentować.

Wariant dla zapominalskich

Jeśli prezenty robisz na ostatnią chwilę i zdarza Ci się zapomnieć o Dniu Matki lub rocznicy ten wariant jest wprost stworzony dla Ciebie. Proponujemy również wysłanie karty
Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej