Sortuj według:
Pokaż produkty w kolorze:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Pokaż produkty w kolorze:
Wyświetl:
produktów na stronę.

zobacz jakość koszulek
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5 5 1 0

Koszulki Polska

W tej kategorii znajdują się koszulki z nadrukami inspirowanymi symbolami narodowymi, na koszulkach pojawia się motyw orła, kolor biały i czerwony, a także napis Polska. Koszulki doskonałe dla osób, które cenią sobie narodowe wartości i zawsze kibicują Polsce. T-shirty z tej kategorii idealnie zaprezentują się na wydarzeniach sportowych, w których bierze udział nasza reprezentacja.

Wszystkie z Polska
 

Made in Poland!

Jesteś Polakiem i jesteś z tego dumny? Barwy narodowe nosisz chętnie? Nie jest Ci obojętny nasz kraj i czujesz się stu procentowym patriotą? Jeśli tak, to znajdziesz w naszej ofercie koszulki z nadrukiem idealne dla siebie! Bez względu na wszystko będąc Polakami powinniśmy promować nasz kraj, dlatego stworzyliśmy tak szeroką ofertę naszych koszulek w barwach biało-czerwonych. Posiadamy wiele różnorodnych grafik i napisów na koszulkach, które zostały wykonane z wielką precyzją. Sprawdź i przekonaj się sam, jak dumnie można nosić nasze koszulki z motywem polski.

Kibicujemy naszym!

Nie trzeba być wielkim fanem piłki nożnej, żeby kibicować naszej Reprezentacji Narodowej w trakcie ważnych rozgrywek. Koszulka Reprezentacji Polski lub inne wzory nawiązujące do naszego pięknego kraju będą idealne na tę okoliczność! Pokaż, że wspierasz Polaków razem ze znajomymi przed telewizorem, czy na samym meczu i ubierz się w nasze barwy narodowe!

Pamiętamy!

Choć historia naszego kraju do najłatwiejszych nie należy, to warto propagować swoją pamięć! Koszulki z nadrukiem nawiązujące do Powstania Warszawskiego i innych wydarzeń, które sprawiły, że jesteśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy powinny być noszone przez każdą osobę, która nie przechodzi obok tego obojętnie! Takie koszulki historyczne mogą być również edukujące dla młodszej części społeczeństwa. Warto o tym wspominać w domu, szkołach, ponieważ historia naszego kraju powinna być poznana przez każdego obywatela – nawet takiego, który jej jeszcze nie poznał od początku do końca!

Koszulki dla patriotów

Cenisz sobie narodowe wartości? Jeśli tak, to ta kategoria jest w 100% dla Ciebie. Znajdziesz tutaj koszulki z grafikami zachowanymi w biało- czerwonej kolorystyce oraz koszulki z herbem czy godłem naszego kraju. Noś koszulki z inspirującymi symbolami narodowymi na co dzień i pokaż innym swoje wartości oraz dumę z bycia Polakiem!

Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej