Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5 5 1 0

Kubki z samochodami

Możesz mieć zwykły kubek, ale jeśli jesteś prawdziwym miłośnikiem motoryzacji – picie ulubionego napoju będzie zdecydowanie przyjemniejsze, jeśli będzie Ci w tym towarzyszył kubek z samochodem. Co więcej, możesz wybrać jeden z tych przez nas przygotowanych, ale równie dobrze może to być kubek z samochododem personalizowany, którego projekt będzie w każdym detalu stworzony przez Ciebie z pomocą naszego konfiguratora. Tak samo jak decydujesz, gdzie skręcić i który bieg wrzucić – tak samo dzisiaj zdecyduj, który kubek z samochodami będzie należał do Ciebie!

Wszystkie z Samochody
 

Posiadanie kubka nawiązującego do ulubionego hobby to od dawna lubiana praktyka, z której chętnie korzystamy. Sęk w tym, że w ogólnodostępnych ofertach dominują wzory bardzo pospolite, mało oryginalne, żeby nie powiedzieć nudne. Fani motoryzacji byli w nich zbyt często pomijani! Jeśli jesteś jednym z nich i czujesz, że do tej pory nie udało Ci się jeszcze odszukać wymarzonego kubka – zapnij pasy. Czas go znaleźć – ten kubek z samochodem czeka na Ciebie w naszej ofercie!

Kubek z autem – a Ty z którym odjedziesz na poranną kawę?

Jest u nas w czym wybierać – niemal jak na parkingu! Do wyboru, do koloru. Nie brakuje też zabawnych haseł, które sprawią, że popijanie ulubionego napoju, z ulubionego kubka z wizerunkiem ulubionego samochodu będzie jeszcze bardziej – ulubioną chwilą dnia.

Jeśli chcesz dać sobie bądź bliskiej osobie takich momentów jak najwięcej – to jest to miejsce i ten czas, gdy możesz to zrobić. Dajemy Ci do dyspozycji szeroki wybór szałowych kubków w motywie motoryzacyjnym. No śmiało, na który kubek z samochodem się zdecydujesz?

Kubek XLECE z własną grafiką – stwórz swój ulubiony!

Aby stworzenie wymarzonego kubka było niczym przejażdżka autostradą w niedzielny poranek – dajemy Ci do dyspozycji obszerny konfigurator nadrukom. To z jego pomocą w kilka chwil sprawisz, że perfekcyjny kubek z samochodami stanie się faktem i to nawet bez jakichkolwiek umiejętności graficznych.

Wszystko czego potrzebujesz, aby mieć samochodowy kubek z własnym nadrukiem to:

  • nasz konfigurator,
  • swój pomysł,
  • chwila czasu na projekt.

Tutaj za pomocą kilku kliknięć dołożysz na powierzchnię kubka dowolny tekst, a potem go zedytujesz zgodnie ze swoimi preferencjami. Baw się czcionką, jej wielkością, a nawet ułożeniem. Gdy tworzysz kubek z samochodem personalizowany z Mega Koszulki wszystko jest możliwe.

Oczywiście sam tekst to nie wszystko. Nasz konfigurator daje Ci też nieprzebrane możliwości, jeśli chodzi o dodanie grafiki wedle własnego gustu. W tym celu możesz korzystać z naszej obszernej bazy zdjęć, obrazków ClipArt i innych grafik, ale równie dobrze możesz załadować coś ze swojego komputera – jak zdjęcie własnego samochodu – i w ten oto sposób stworzyć swój niepowtarzalny kubek z własnym nadrukiem w każdym detalu!

Później pozostaje jedynie gotowy projekt przesłać nam i zajmiemy się resztą. Czekaj na przesyłkę, będziesz z efektu finalnego maksymalnie zadowolony!

Kubek z samochodami – wyjątkowy prezent dla zapalonych miłośników aut

Nie musisz swojej miłości do aut trzymać dla siebie – warto też pomyśleć o koledze, czy dobrej koleżance, czy kimkolwiek innym, kto podobnie jak Ty nie wyobraża sobie dnia bez czterech kółek. Skorzystaj w tym celu z gotowej oferty samochodowych kubków albo podobnie jak zostało to opisane nieco wyżej – zaprojektuj kolejny kubek z własnym nadrukiem – ale tym razem z myślą o podarowaniu go komuś w prezencie.

Z racji tego, że nasze kubki samochodowe, również te personalizowane są dostępne w szalenie atrakcyjnej cenie, na pewno nie będziesz miał żadnych wyrzutów sumienia w związku z tym, że na jednym się nie skończyło. A już na pewno jest to dużo bardziej budżetowy wydatek niż podarowanie komuś samochodu.

Potrzebna pomoc przy projekcie? Masz dodatkowe pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z tego i wrzuć piąty bieg i zaprojektuj całkowicie swój auto-kubek!

Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej