Do każdej koszulki z kategorii "Dzień Ojca" otrzymasz produkt niespodzianka jako GRATIS!
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5 5 1 0

Naklejki informacyjne

Dbanie o higienę osobistą jest ponadczasowym działaniem, na którym powinien się skupić każdy z osobna i wszyscy razem. Chodzi bowiem nie tylko o dobro własne, ale i innych – a w tej kwestii nie ma miejsca na półśrodki, czy kompromisy. Chcąc dołączyć się do działań wspierających profilaktykę w zapobieganiu roznoszeniu wirusów, bakterii, czy innych drobnoustrojów, postanowiliśmy do naszej oferty wprowadzić ostrzegawcze i inne naklejki informacyjne, które mówią więcej niż tysiąc słów i stanowią ważne przypomnienie o sprawach tak zasadniczych, jak prawidłowa higiena rąk.

Wszystkie z Naklejki informacyjne
 

Naklejki informacyjne z własnym nadrukiem – wybierz, naklej, pomagaj!

Nasze naklejki informacyjne wbrew pozorom nie są zarezerwowane wyłącznie do użytku w placówkach edukacyjnych, medycznych, czy nawet miejscach publicznych. Mogą się przydać wszędzie tam, gdzie pojawiają się ludzie, spotykają, mają do czynienia z innymi – zatem ich zastosowanie może zostać poszerzone właściwie o wszelkie sklepy, restauracje, czy dowolne inne miejsca o charakterze publicznym. Nasze naklejki informacyjne z własnym nadrukiem tak naprawdę mogą przydać się wszędzie – również w domowym zaciszu.

Oczywiście nie chodzi o to, by naklejać w każdym pokoju naklejkę z napisem „dbaj o zdrowie, zachowaj odstęp” - o ile w czasach pandemii jest to obowiązkiem chociażby w zakładach pracy, to wprowadzanie takich informacji w gronie rodzinnym nie jest konieczne, aczkolwiek też nie zaszkodzi. Natomiast już naklejka informacyjna przypominająca o myciu rąk to niegłupi pomysł do zastosowania w domowej łazience, szczególnie tej, z której korzystają młodzież i dzieci.

Dzięki temu, że można nabyć u nas również personalizowane naklejki informacyjne – nie trzeba trzymać się standardowego wzornictwa i kolorów, ale dopasować je nawet do glazury łazienkowej, by wnętrze nie straciło na uroku, ale zyskało na inspirowaniu do zdrowego stylu życia!

Personalizowane naklejki informacyjne – więcej niż tysiąc słów!

Jak w przypadku każdego innego produktu dostępnego w naszej ofercie i tutaj skupiliśmy się na zapewnieniu jak najwyższej jakości wykonania. Nasze naklejki informacyjne to solidny produkt, dzięki czemu można mieć pewność do jego trwałości i możliwości użytkowania.

Najważniejsze informacje:

  • technologia druku ploterowego,
  • wykonanie z trwałej i wytrzymałej folii,
  • dobra przyczepność.

Dzięki takim parametrom można mieć pewność, że stawiając na nasze naklejki informacyjne z własnym nadrukiem, bądź tym wstępnie przygotowanym – będzie można z nich korzystać w dowolnym miejscu, bez obawy o jakość i niezawodność.

Naklejki informacyjne – duży wybór rozmiarów i nie tylko

W Mega Koszulki zawsze stawiamy na kompleksowość – tutaj wyrażamy ją poprzez różne wariacje skorzystania z naszej oferty na personalizowane naklejki informacyjne. Zatem można zamówić je w preferowanym rozmiarze np. 10x10 cm albo 30x30 cm. Można też zdecydować o ilości sztuk, jakiej się potrzebuje. To znaczeni ułatwia skompletowanie zamówienia i możliwość znalezienia możliwie jak najlepszej oferty.

Jeśli chodzi o same napisy – mamy wstępnie zaprojektowane naklejki informacyjne wśród których można zamawiać te zgodne z potrzebami. Przykładowe nadruki, jakie można znaleźć na naszych naklejkach to:

  • „Zachowaj odstęp”
  • „Wybierz płatność bezgotówkową”
  • „Pamiętaj o częstym myciu rąk”
  • „Stosuj środki antybakteryjne”
  • „Dbaj o zdrowie zachowaj odstęp”

Są to nasze propozycje – umieszczone wyraźną czcionką na kontrastowym tle będą z całą pewnością rzucać się w oczy, a więc spełniać swoją funkcję należycie. Jeśli ktoś jednak ma swój własny pomysł na personalizowane naklejki informacyjne i chce go zrealizować, zachęcamy skorzystać z naszego generatora nadruków, a następnie przesłanie nam gotowego projektu, który to z chęcią zrealizujemy – bo higiena jest ważna, a zdrowie jest najważniejsze!

Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej