Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5 5 1 0

Pakiety ochronne

W dzisiejszych czasach nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważne jest dbanie o higienę. Każda rozsądna osoba pamięta o tym, by dokładnie i często myć ręce, czy też zasłaniać twarz, gdy kaszle. Okazuje się jednak, że czasem jest to za mało i trzeba podjąć dodatkowe środki, aby jeszcze bardziej kompleksowo chronić siebie i innych przed zarazkami, drobnoustrojami, czy wirusami. Nie oznacza to jednak, że dodatkowe środki ochronne, jak maseczki czy rękawiczki muszą być nudne i kojarzyć się wyłącznie ze sterylnym laboratorium. Właśnie z tą myślą powstały nasze pakiety ochronne, które mamy przyjemność zaprezentować w tym miejscu w dużym wyborze.

Wszystkie z Pakiety ochronne
 

Pakiety ochronne – kompleksowe i odjazdowe

Naszym celem było stworzenie takich zestawów produktów ochronnych, aby każdy znalazł wśród nich pakiet idealny dla siebie. Są bardzo różnorodne i bardzo kolorowe. W różnorodnych konfiguracjach można znaleźć elementy, takie jak:

  • maseczki premium,
  • klasyczne maseczki ochronne,
  • rękawiczki ochronne,
  • żele antybakteryjne,
  • żele dezynfekujące,
  • przyłbice ochronne.

Jak więc widać, uwzględniliśmy w naszych zestawach absolutne must have ochronne, jak żele i środki dezynfekujące, ale też można znaleźć pakiety ochronne o jeszcze większym poziomie zabezpieczenia przed drobnoustrojami, czy w przypadku kontaktu z osobą zarażoną – jak przyłbice, czy ultra nowoczesne maseczki premium. Prezentowane zestawy pakietów ochronnych można więc śmiało dobierać w zależności od upodobań, preferencji czy budżetu. Nie ma osoby, która nie znalazłaby komplety rozwiązań ochronnych w tak kompleksowej ofercie.

Pakiet ochronny – znajdź swój!

Zgodnie z filozofią naszej marki przygotowaliśmy pakiety ochronne z nadrukiem, obok których nie da się przejść obojętnie (ale oczywiście z zachowaniem rekomendowanej odległości). Bez względu więc na to, jaki pakiet ochronny Ci się marzy – znajdzie się na pewno coś w punkt dopasowanego do wymagań, czy gustu.

Przykładowe bestsellerowe pakiety ochronne z nadrukiem, jakie można znaleźć w naszej ofercie:

  • pakiet ochronny dla wielbicieli pizzy: rękawiczki i maseczka z pysznym nadrukiem,
  • pakiet ochronny rodem z Mangi: płyn żel antybakteryjny i dezynfekujący + maseczka Pikachu + rękawiczki z motywem pokeballa,
  • pakiet ochronny z dystansem: płyn żel antybakteryjny i dezynfekujący + maseczka ochronna z napisem „trzymaj dystans”.

To zaledwie przykłady tego, jakie interesujące pakiety ochronne przygotowaliśmy z myślą o potrzebach naszych klientów – tych w zakresie bezpieczeństwa, ale i funkcjonalnych, czy estetycznych. Jeśli chodzi o nasze pakiety ochronne z nadrukiem – pomyśleliśmy o wszystkim! Nawet o tym, co ma zrobić osoba, która przeglądając nasze pakiety ochronne nie znajdzie tego wymarzonego.

Wszystkich tak mocno wymagających indywidualistów klasycznie zapraszamy do naszego generatora, gdzie w kilka chwil można stworzyć ochronne pakiety z personalizacją. To także ciekawa propozycja dla firm, które chcą jednolitych zestawów ochronnych dla swoich pracowników.

Pakiety ochronne z nadrukiem – jakość, którą warto się dzielić

Zawsze dokładamy jak największych starań, aby wszystkie oferowane przez nas produkty były zadowalające pod każdym względem – jakości wykonania, materiałów, czy samego printu, który jest na nich widoczny.

Z racji roli, jaką posiadają pakiety ochronne są przez nas objęte jeszcze większą kontrolą. W końcu chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo – nie ma miejsca na jakiekolwiek półśrodki, czy kompromisy. Decydując się na nasze ochronne pakiety z personalizacją można zatem mieć absolutną pewność, że stawia się na pewne rozwiązanie. Każdy element jest wykonany z myślą o użytkowniku końcowym, zapewniając mu wszystko, co najlepsze.

Równocześnie postaraliśmy się o to, by ceny naszych produktów były możliwie utrzymane na jak najniższym poziomie – oczywiście cały czas bez utraty na jakości. Każdy więc może pozwolić sobie na to, by nie tylko zakupić taki pakiet ochronny dla siebie, ale też dla swoich bliskich, czy pracowników – do czego to serdecznie zachęcamy.

Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej