Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5 5 1 0

Płyny żele dezynfekujące

W odpowiedzi na zwiększone zapotrzebowanie na środki antybakteryjne i dezynfekujące, postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o tego rodzaju produkty. Dzięki temu zarówno nasi stali klienci, jak i inne osoby mogą mieć łatwiejszy dostęp do tak cennych zasobów, które są niezbędne w walce z niewidzialnymi wrogami – wirusami, bakteriami, zarazkami. Jeden żel antybakteryjny nie zmieni całego świata, ale może pomóc uchronić kogoś przed chorobą i nieszczęściem – i tutaj w Mega Koszulki chcemy się do tego przyczynić.

Wszystkie z Płyny żele dezynfekujące
 

Żel dezynfekujący – tyle, ile potrzebujesz!

Z myślą o wszystkich osobach, które rozglądają się za środkami dezynfekującymi, przygotowaliśmy szeroki wybór tychże – z uwzględnieniem różnorodnych pojemności i ilości. Dzięki temu jesteśmy pewni, że każdy, kto chce zakupić żel do dezynfekcji – znajdzie w naszej ofercie coś odpowiedniego.

Są tutaj propozycje lepiej sprawdzające się w przypadku klientów indywidualnych i te, które mogą odpowiedzieć nawet na użytek komercyjny. Słowem, dbamy o kompleksowość naszej oferty, aby każdy:

  • miał dostęp do środków dezynfekujących,
  • dostał ich tyle, ile potrzebuje.

Zachęcamy też do bliższego zapoznania się z opisami poszczególnych produktów, aby lepiej zrozumieć ich specyfikę i dzięki temu ostatecznie znaleźć antybakteryjny żel,czy też płyn do dezynfekcji odpowiedni dla siebie i swoich potrzeb.

Żel antybakteryjny – wysoka jakość i skuteczność

Oczywiście priorytetem dla nas było dostarczenie takich produktów, co do których jakości nie mamy żadnych wątpliwości i z dumą możemy podkreślić, iż udało nam się to zamierzenie osiągnąć. Każdy nasz żel dezynfekujący, czy antybakteryjny to produkt sprawdzony i skuteczny.

Znajdziesz w naszej ofercie między innymi propozycje, które idealnie nadaję się do odkażania powierzchni skóry. Zgodnie z ogólnymi wytycznymi i standardami powstają one głównie na bazie alkoholu (70%), gliceryny oraz wody. Są bezpieczne i spełniają swoją rolę w dezynfekcji. Dzięki ich regularnemu stosowaniu można w dużym stopniu podnieść swój poziom ochrony wobec wirusów, koronawirusów, bakterii i innych szkodliwych dla organizmu drobnoustrojów.

Żel do dezynfekcji powierzchni – warto go mieć

Oprócz bogatej oferty środków dezynfekcyjnych stosowanych głównie na powierzchni dłoni, posiadamy równie ciekawą propozycję, jeśli chodzi o produkty przydatne w odkażaniu różnego rodzaju powierzchni. Podobnie jak w przypadku tych przeznaczonych do dezynfekcji dłoni również są wykonane na bazie 70% alkoholu etylowego, a dzięki zawartości wody każdy oferowany żel do dezynfekcji powierzchni można stosować od razu po otrzymaniu, bez konieczności jego uprzedniego rozcieńczania. W razie ewentualnych pytań, służymy pomocą.

Żel antybakteryjny – dlaczego warto?

Jeszcze do niedawna środki do dezynfekcji rąk można było znaleźć głównie przy wejściach do domów opieki i szpitali oraz w wielu publicznych toaletach. Dzisiaj już wszyscy wiemy, jak ważne jest właściwe mycie rąk i jak wielką rolę żel dezynfekujący może odegrać w zmniejszaniu przenoszenia szkodliwych zarazków.

Taki preparat ma szczególne znaczenie, kiedy nie ma się dostępu do mydła i wody lub brakuje czasu na dokładne umycie. Właśnie dzięki temu dostępny i nas żel do dezynfekcji, a zwłaszcza ten w kieszonkowym rozmiarze, może być odpowiednią alternatywą dla mycia rąk, zmniejszając ryzyko zachorowania.

Oferowane u nas środki dezynfekujące do rąk są wygodne, przenośne, łatwe w użyciu, a ich zastosowanie nie zajmuje dużo czasu. Równocześnie warto podkreślić, iż dostępne u nas środki dezynfekujące do rąk zawierają składniki, które zapobiegają wysuszeniu skóry. Stosowanie tych produktów może więc powodować mniejsze podrażnienia, czy przesuszenie skóry niż w przypadku mycia rąk z użyciem klasycznego mydła. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwie własnym i bliskich.

Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej