Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5 5 1 0

Poduszki ze zwierzętami

Aktualnie motyw zwierzęcy na wszelkiego rodzaju elementach wyposażenia wnętrz jest szalenie modny, a poduszki ze zwierzętami to już absolutny bestseller. Nie mogliśmy więc rozczarować miłośników zwierząt i także wyposażyliśmy nasz sklep w ogromny ich wybór. Jak zwykle pomyśleliśmy też o tych ambitnych osobach, którym marzą się poduszki personalizowane ze zwierzętami, być może nawet tymi z własnego podwórka! Takie możliwości daje nasz konfigurator i do skorzystania z nich chcemy tutaj, teraz zachęcić.

 

Budowanie więzi ze zwierzętami niesie same korzyści. Jednak o ile z domowymi pupilami możemy w łatwiejszy sposób pozwolić sobie na taką zażyłość – z tymi bardziej dzikimi, czy egzotycznymi to zadanie może być nieco utrudnione.

Zamiast wyruszać w Afrykę, czy kumplować się z żyrafą w ZOO – wprowadź do swojego najbliższego otoczenia miły akcent w stronę podkreślenia swojej sympatii do fauny: poduszki ze zwierzętami, które znajdziesz w naszej ofercie, dadzą Ci taką możliwość!

Poduszka ze zwierzętami – a Ty, z kim będziesz dziś spać?

Nasze poduszki dla miłośników zwierząt to szansa na przytulenie się do ulubionego stworzenia bez obawy o sierść, dziwny zapach, czy ryzyko bycia pożartym! Wystarczy wybrać z bogatego asortymentu miękką poduchę z wizerunkiem faworyta, a całą resztą zajmiemy się sami.

To nie ma znaczenia, czy marzy Ci się położyć głowę na nadruku ulubionej rasy psa, czy ma to być coś bardziej oryginalnego – jest duża szansa na to, że właśnie tutaj znajdziesz dokładnie taką poduszkę ze zwierzątkiem, jakiej szukasz, a nawet, jeśli nie (w końcu świat zwierząt jest tak ogromny!) - nic straconego. Wystarczy wybrać pozycję oznaczoną jako poduszka z własnym nadrukiem, by przejść do naszego konfiguratora i stworzyć coś naprawdę wyjątkowego.

Poduszki personalizowane ze zwierzętami – odkryj w sobie drugą naturę!

Nasz konfigurator to doskonała okazja, by poduszki ze zwierzętami z własnym nadrukiem stały się faktem. Wszystko, co musisz zrobić to skorzystać z dostępnych narzędzi online i szarżować nimi tak, by efekt finalny był dokładnie tą poduszką, na jakiej chcesz spać, albo którą chcesz komuś podarować.

Do stworzenia idealnej poduszki dzielą Cię trzy kroki:

  • pomysł,.
  • projekt,.
  • produkcja.

Co najlepsze – w każdym z nich możemy pomóc, a w ostatnim – wszystko leży na naszych barkach. Zaczynając od pomysłu, być może masz już w głowie wizję tego jak ma wyglądać zaprojektowana przez Ciebie poduszka ze zwierzętami, a nawet jeśli nie – jak wspomnieliśmy, pomożemy.

Przygotowaliśmy całą bazę inspiracji – od baz zdjęć i ClipArtów, po gotowe szablony, a nawet możemy wykonać cały projekt, jeśli taka Twoja wola. W Mega Koszulki, wszystko jest możliwe – pomożemy Ci odkryć Twoją drugą, zwierzęcą naturę!

Poduszki dla miłośników zwierząt – zaprojektuj swoją!

Nie musisz na projekt poduszki ze zwierzętami poświęcać dużo czasu, który przecież możesz wykorzystać na zabawę ze swoim mruczkiem, albo spacer z Azorem! Wszystko możesz pięknie poustawiać za pomocą kilku kliknięć.

W ramach inspiracji podpowiemy, że poduszki personalizowane ze zwierzętami w formie: zdjęcie własnego pupila plus jego imię są naprawdę hitem i najczęściej wybieranym pomysłem. Oczywiście to tylko jedna z wielu opcji, w żaden sposób Cię nie ograniczamy:

  • dodaj hasło, jakie chcesz,
  • wybierz zdjęcie z naszej bazy,
  • dołóż grafikę z własnego komputera.

Zrób cokolwiek chcesz, by poduszka ze zwierzętami według własnego projektu była dokładnie taką, jaką sobie wymyśliłeś. Możesz też wykorzystać ten pomysł i nasz konfigurator do zaprojektowania uroczego prezentu dla prawdziwego miłośnika zwierząt.

Z naszej strony gwarantujemy doskonałą jakość wykonania – również, jeśli chodzi o nadruk, który nawet po wielu nocach będzie prezentował się tak samo dobrze, jak w dniu, gdy zostanie odebrany z rąk kuriera. Unikatowe poduszki dla miłośników zwierząt są w zasięgu ręki!

Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej