Bandana fullprint z nadrukiem

W dobie walki z wirusem wiele osób szuka jak najbardziej skutecznej ochrony dla swoich dróg oddechowych. Rynek akcesoriów higienicznych bardzo mocno się rozwinął, dostępnych w sprzedaży jest mnóstwo maseczek, rękawiczek oraz przyłbic. Postanowiliśmy pójść o krok dalej i przygotowaliśmy coś wyjątkowo prostego a zarazem bardzo skutecznego - bandany ochronne na twarz oraz głowę z Twoim własnym nadrukiem! Sprawdź naszą ofertę, załaduj kreator i zaprojektuj to, o czym marzysz!

Wróć

Opcje:

Stwórz własny projekt

Bandana na twarz jako maseczka?

W ofercie posiadamy bandany na twarz które w łatwy sposób możesz dostosować jako bandany ochronne którymi możesz zakryć nos i usta! Bandana z nadrukiem wykonana jest z bardzo elastycznego materiału, dzięki któremu dopasuje się do każdej twarzy! Bandanę można nosić na wiele różnych sposobów! Podczas upalnych dni możesz ją założyć na głowę, dzięki czemu będzie chroniła Cię przed słońcem.

Bandany na twarz z nadrukiem

Stworzyliśmy specjalnie dla Państwa bandany dzięki którym wyróżnisz się z tłumu! Wzory imitujące twarze bohaterów z bajek lub filmów to świetny pomysł nawet na prezent na urodziny! Może chcesz zabłysnąć na stoku narciarskim? Zamiast szalika który może być kłopotliwy podczas zjazdów, załóż naszą bandanę z nadrukiem i chroń się od zimna i śniegu. Dzięki śmiesznym wzorom jakie posiadamy, możesz zwrócić uwagę nie jednej osoby na stoku! Bandany dostępne jako fullprint, dzięki czemu są zadrukowane w 100%! Jeśli jednak marzy Ci się własna unikalna bandana, przejdź do naszego kreatora nadruków i złóż zamówienie już dziś!

 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 8,90 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru