Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5 5 1 0

Przyłbica ochronna - maska na twarz

Można mieć zwykłą przyłbicę – ale po co, skoro lepiej sięgnąć po taką, która oprócz swojej oczywistej funkcji ochronnej również cieszy oko? Każda oferowana przez nas w tej kategorii przyłbica ochronna powstała właśnie z myślą o dostarczeniu za jednym zamachem walorów praktycznych, jak i estetycznych i jak widać cel został osiągnięty, a Ty możesz z tego skorzystać już teraz.

Wszystkie z Przyłbica ochronna - maska na twarz
 

Przyłbica ochronna – rycerska solidność, nowoczesna jakość

Każdy wie, że sama idea przyłbicy sięga czasów rycerstwa i owszem – osoby na co dzień korzystający z tego rodzaju zabezpieczenia, jak pracownicy służby zdrowia są niejako rycerzami XXI wieku. Pełni wigoru i zaangażowania! Każda nasza przyłbica ochronna personalizowana, jak i gotowe wzory są pełne cech i parametrów, które czynią je pewnym wyborem i to nawet dla najbardziej wymagających.

Najważniejsze cechy, które warto znać:

  • odporność na środki dezynfekujące na bazie alkoholu,
  • możliwość regulacji i dopasowania do głowy,
  • solidne wykonanie z folii poliestrowej.

Jak więc widać – każda dostępna w naszej mega ofercie personalizowana przyłbica ochronna to produkt godny zaufania, który warto wykorzystać w codziennych spotkaniach z zarazkami, celem odpowiedniego zabezpieczenia się przed nimi i zmniejszenia szansy na zarażenie chorobami, które wywołują.

Przyłbica ochronna z nadrukiem – dlaczego warto?

Są pewne podstawowe informacje, które warto wiedzieć o naszych przyłbicach, a równocześnie one stanowią one motywatory do ich jak najszybszego zamówienia. Argumentem i informacją numer jeden zarazem jest fakt, że używanie tego rodzaju maski ochronnej, niezmiennie zmniejsza ryzyko kontaktu z zarazkami, a jeśli dodatkowo jest to personalizowana przyłbica ochronna ten poziom zabezpieczenia osiąga się w przyjemnie wizualny sposób.

Dzięki temu, że każda oferowana przez nas przyłbica ochronna jest wysoce odporna na środki dezynfekujące na bazie alkoholu, można mieć pewność co do jej trwałości, a więc do tego, że będzie wiernie i dzielnie służyć swoją ochroną przez długi czas.

Cała koncepcja naszych przyłbic spodoba się również osobom, które lubią prace DIY – gdyż wysyłamy zamówione przyłbice na wskazany adres w formie przeznaczonej do złożenia, a to oznacza, iż każdy ma szansę się wykazać swoimi umiejętnościami manualnymi. Jeśli w tym momencie zacząłeś się obawiać, że personalizowana przyłbica ochronna nie jest jednak dla Ciebie – uspokajamy. Samo złożenie naprawdę nie jest skomplikowane, za to miny osób, którym można się pochwalić, że ta przyłbica ochronna z nadrukiem to samodzielny, a niemalże autorski projekt – to już jest bezcenne.

Przyłbica ochronna – zadbaj o siebie i innych

Decydując się na przyłbice ochronne, nie tylko zapewniasz sobie należytą ochronę, ale też wspierasz polskich przedsiębiorców. Działamy bowiem, jako krajowy dostawca, korzystamy z własnych materiałów i z własnego parku maszynowego. To dobre nie tylko dla polskiej gospodarki, ale też dla środowiska naturalnego.

Dajemy też aż 24 miesiące gwarancji na to. Ze zamówiona u nas przyłbica ochronna z nadrukiem będzie Ci służyć w doskonałym stanie, przez ten czas – cały czas zapewniając wysoki poziom ochrony przed wszelkiego rodzaju wirusami, bakteriami i innymi potencjalnymi wrogami przed którymi ma zabezpieczać. Jesteśmy przekonani, że Twój organizm Ci za to podziękuje!

Przyłbica ochronna personalizowana – oryginalny prezent dla wymagających

Być może zastanawiasz się nad interesującym pomysłem na prezent dla osoby, która jest narażona na kontakt z różnego rodzaju niebezpiecznymi substancjami w powietrzu, albo po prostu chcesz zaskoczyć kogoś oryginalnością w kontekście upominku. Bez względu na to, jaka jest motywacja i jaki jest zamysł – wiedz, że personalizowana przyłbica ochronna może się w ten temat dobrze wpisać, sprawić niespodziankę i zapewnić bezpieczeństwo.

Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej