Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Ocena: 4.5/5 (liczba ocen: 4)
4.5 5 1 4

Rękawiczki higieniczne

Higiena przede wszystkim! Jednak to, że trzeba dbać o bezpieczeństwo i zdrowie nie znaczy, że musimy się zgadzać na nudne, sztampowe rozwiązania. Mega Koszulki jak zwykle wychodzą naprzeciw aktualnym potrzebom – w tej kategorii znajdziesz odjazdowe rękawiczki higieniczne z nadrukami, które wyróżniają się na tle innych. Podobają Ci się nasze rękawiczki higieniczne ochronne, ale szukasz czegoś jeszcze bardziej personalizowanego? Żaden problem! Nasz generator nadruków jak zwykle jest całkowicie do Twojej dyspozycji.

Wszystkie z Rękawiczki higieniczne
 


Higiena to podstawa. Dzięki niej możemy mieć większą pewność, że robimy wszystko, co możliwe, by uchronić siebie przed zewnętrznymi czynnikami, które mogą mieć niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. Brud, zarazki, bakterie, wirusy – są bardzo sprytne, a naszą bronią przeciwko tym często niewidzialnym wrogom są środki zaradcze, takie jak rękawiczki higieniczne.

Dla niektórych stanowią powszedniość już od dawna, dla innych są nowością, ale godną rozważenia. Jedno jest pewne – decydując się na higieniczne rękawiczki ochronne z naszej oferty można się uchronić nie tylko przed chorobami, czy infekcjami, ale też przed nudą! Wystarczy rzut oka na naszą ofertę i jest jasne, że noszenie takich rękawiczek – kolorowych, ciekawych, wesołych – sprawi, że nie będą się one kojarzyć ze szpitalną sterylnością, ale czymś przyjemnym, bo dobrym dla zdrowia.

Rękawiczki higieniczne w Mega Koszulki – fullprint i inne zalety!


Decydując się na rękawiczki higieniczne z nadrukiem, zyskuje się za jednym zamachem ich wszechstronne zalety. Oprócz tych najbardziej oczywistych, czyli ochrony i estetyki – zadbaliśmy, by wszystkie nasze rękawiczki higieniczne wyróżniały się również innymi, funkcjonalnymi zaletami.

Ich niewątpliwe walory to:

 • przyjazność dla środowiska – są produkowane w Polsce,
 • wysoka jakość materiału – 100% poliester, dzianina,
 • idealne dopasowanie do kroju – optymalny krój,
 • solidne wykończenie – podwójne szwy,
 • gwarancja – aż 24 miesiące!

 • Jak widać, nasze rękawiczki higieniczne fullprint to nie byle co, ale produkt solidnej jakości, z którego można wynieść naprawdę dużo dobrego. Wygodne i porządne, a co najlepsze mega kolorowe i ciekawe, dzięki czemu zrywają z budzącym grozę typowo medycznym designem.

  Higieniczne rękawiczki z własnym nadrukiem – dla wymagających więcej!


  Podobają Ci się nasze rękawiczki higieniczne, ale chciałbyś jednak czegoś jeszcze bardziej osobliwego? Rękawiczek, których nigdy nie zapomnisz założyć, bo będą tak mega odjazdowe? Żaden problem – dajemy taką możliwość z pomocą naszego generatora nadruków. Co ważne, nie potrzebujesz żadnych wielkich zdolności, czy specjalnych programów, aby takie wyjątkowe rękawiczki higieniczne ochronne stały się faktem. Wszystko, czego Ci trzeba to chwila czasu i dostęp do naszego generatora. Z jego pomocą możesz stworzyć dokładnie takie higieniczne rękawiczki z własnym nadrukiem, jakie będziesz mieć ochotę nosić. Masz pełną dowolność i całą masę opcji, które Ci pozwolą stworzyć unikalny projekt. Sam zdecyduj, czy mają to być rękawiczki higieniczne fullprint z naprawdę ciekawym ClipArtem z naszej kolekcji, czy ma to być para rękawiczek z jakimś zdjęciem wybranym z zasobów Twojego komputera, czy nawet rękawiczki higieniczne z wymownym hasłem. Wszystko leży (dosłownie) w Twoich rękach! Brak Ci pomysłu? Nie szkodzi! Możesz mieć rękawiczki higieniczne ochronne inne niż wszyscy, nawet wtedy, gdy wena zdaje się być daleko. Wystarczy do nas napisać i opowiedzieć nam o tym, co Ci chodzi po głowie – a nasz zespół projektantów zajmie się stworzeniem propozycji specjalnie dla Ciebie. Gdy zaakceptujesz higieniczne rękawiczki fullprint w takiej wersji – przejdziemy do ich realizacji, abyś mógł w krótkim czasie zabezpieczyć swoje dłonie w modnym stylu! Dbanie o higienę jeszcze nie było tak proste, przyjemne i wesołe – postaw na rękawiczki higieniczne personalizowane i bądź zdrów!

  Stwórz własną koszulkę i bluzę.
  zobacz więcej
  Zapakuj ładnie na prezent.
  zobacz więcej