Do każdej koszulki z kategorii "Dzień Ojca" otrzymasz produkt niespodzianka jako GRATIS!
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5 5 1 0

Torby z samochodami

To żadna tajemnica – lubimy samochody. Często lubimy je aż tak bardzo, iż chcemy ze swoją miłością do czterech kółek obnosić się w każdej, możliwej formie. Może warto swoje moto uczucia połączyć z czymś funkcjonalnym i pożytecznym? Torby z samochodami, które znajdziesz w Mega Koszulki w mega wyborze dają taką możliwość i nie martw się, jeśli przeglądając dostępne wzory nie znajdziesz ulubionej marki. Wystarczy przejść do naszego generatora, by zaprojektować wymarzoną torbę według totalnie swojego zamysłu.

 

Posiadanie nawet najlepszego samochodu, nie uchroni Cię przed koniecznością zorganizowania niezbędnych na co dzień drobiazgów w jednym, praktycznym miejscu. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć moto pasję z doborem akcesoriów! Taki pomysł towarzyszył nam podczas tworzenia niniejszej kategorii, w których oferujemy torby z samochodami.

Zajrzyj, co przygotowaliśmy z myślą o wymagających kierowcach. Jesteś jednym z nich? Tym bardziej powinieneś na chwilę zgasić silnik i przejechać wzrokiem po naszych propozycjach na torby z autem!

Torby personalizowane z samochodami – dla najbardziej wymagających

Jeśli mimo ogromnej propozycji naszych wzorów nie znajdziesz tej wymarzonej torby, którą chcesz nosić na swoim ramieniu każdego dnia – żaden problem! W końcu niestety nie możemy umieszczać tutaj projektów z Twoim własnym pojazdem - jednak możesz sam sprawić, by posiadanie takiej torby z nadrukiem z wizerunkiem Twojego auta, bądź innego stało się możliwe, a zrobisz to bez trudu z naszym konfiguratorem!

Nasz konfigurator to narzędzie online:

  • całkowicie bezpłatne,
  • wyposażone w rozliczne możliwości projektowe,
  • łatwe w obsłudze.

Skoro więc świetnie radzisz sobie z samochodami, tajniki naszego konfiguratora opanujesz w ciągu minuty i odkryjesz, jak wielkie możliwości projektowe ma torby z nadrukiem z samochodami Ci daje.

Personalizowane torby z autami – zatrzymaj się na chwilę i stwórz swoją!

To, jak ostatecznie będzie wyglądać Twoja moto torba jest całkowicie Twoją sprawą. Jeśli chcesz mieć na niej poza zdjęciem ulubionego auta fajny tekst, czy dowolną inną treść – z pomocą naszego konfiguratora wprowadzisz taki element w kilka chwil. Wybierz font, wielkość czcionki i inne parametry- to takie proste, by mieć personalizowane torby z autami dzieli Cię tylko kilka chwil!

Ważną funkcją, jaką zapewnia Ci nasze narzędzie online z całą pewnością jest dowolność, naprawdę ogromna dowolność, jeśli chodzi o grafikę. Torby dla miłośników aut tworzone z pomocą naszego konfiguratora mogą być zdobione za pomocą zdjęć z Twojego własnego komputera, czy grafik/zdjęć dostępnych w naszej bazie. Sam zobacz, ile zabawy jest podczas tworzenia takich projektów. To też doskonały pomysł na oryginalny prezent dla fana motoryzacji.

Torby dla fanów aut – możemy pomóc!

Pamiętaj, że jeśli dopadnie Cię niemoc twórcza, bądź też utkniesz w trakcie tworzenia projektu niczym w warszawskim korku – jesteśmy tutaj po to, by Ci pomóc ruszyć dalej. Możesz skorzystać z naszego wsparcia na wiele sposobów.

Jednym z nich jest fakt, że torby z samochodami mogą być inne niż te dostępne w ogólnej kategorii, nawet jeśli sam nie masz pomysłu na efekt końcowy projektu. Możesz bowiem przechodząc do konfiguratora skorzystać z jednego z gotowych, tematycznie dopasowanych szablonów, a następnie, dowolnie sobie go przerabiać za pomocą dostępnych u nas narzędzi.

To nie koniec! Możesz nawet skontaktować się ze zespołem grafików i projektantów Mega Koszulki i zlecić nam wykonanie designu wedle własnego zamysłu. Podziel się z nami swoją wizją, a my zajmiemy się wykonaniem właśnie takiej torby z autem dla Ciebie – od projektu, przez wysyłkę. Zachęcamy do skorzystania z tych ogromnych możliwości i dumnego noszenia torby niemalże sygnowanej własnym nazwiskiem – zresztą jakby nie patrzeć to i to z pomocą naszego konfiguratora da się zrobić.

Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej