Zwrot do 365 dni Gwarancja 100 prań 254 370 zadowolonych klientów

Butelki sportowe z uchwytem


Poniżej przedstawiamy całą kategorię wzorów na butelkę sportową na siłownie z wygodnym uchwytem. Przygotowaliśmy wzory o tematyce prezentowej, śmiesznej, ale znajdziecie tutaj również wzory świąteczne czy na specjalne okazje. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Wróć

Opcje:

Stwórz własny projekt

Butelka sportowa z uchwytem - znajdź swój wzór!


Naszą naczelną misją jest dawanie naszym klientom pełnej satysfakcji ze zrobionych zakupów w naszym sklepie. Ta idea przyświeca nam podczas dodawania każdego nowego produktu do naszej oferty. Nie inaczej było z tym, co przedstawiamy tutaj, mianowicie poznajcie nasze najnowsze dziecko - butelka sportowa z uchwytem, która równie dobrze może spełniać taką samą funkcję jak bidon. Nie jest tajemnicą, że praktycznie każdy z nas korzysta już z butelek wielokrotnego użytku. Mam tutaj głównie na myśli osoby aktywne, które często się przemieszczają. Niekoniecznie mam tutaj na myśli tylko osoby regularnie trenujące, ale także tych, którzy codziennie wychodzą do pracy do biura lub na dłuższe zakupy do galerii handlowej. Z butelki sportowej z uchwytem sięgniesz po łyk ulubionego napoju z pełną wygodą i bez obaw, że uroni się choćby kropla np. na Twoje ubranie. W butelce sportowej, którą tutaj prezentujemy dołączony został wygodny uchwyt, który sprawi, że przenoszenie butelki z miejsca na miejsce będzie bardzo łatwe. Oprócz tego, że wśród ludzi zdecydowanie wzrósł trend kupowania takich butelek, to przy wyborze każdego produktu można pomyśleć zdecydowanie szerzej, ponieważ w coraz większej ilości przypadków, chcemy mieć coś wyjątkowego tylko dla siebie. Nie inaczej jest z butelką sportową, która po jakimś czasie stanie się przedmiotem bardzo osobistym, bez którego nie będziemy chcieli opuścić naszego domu wychodząc do pracy. Dlatego też z myślą o wszystkich zabieganych, udostępniliśmy ten wyjątkowy produkt jakim jest butelka sportowa czy bidon na naszej stronie, i co najważniejsze, od razu masz wybór spośród kilkudziesięciu tematycznych wzorów, które trafią w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz swój ulubiony wzór!

Jak zapakować butelkę?


Coraz częściej decydujemy się na zakup personalizowanej butelki na siłownię czy bidonu dla kogoś ze swoich najbliższych jako praktyczny prezent, który będzie pasował idealnie na każdą okazję jako drobny upominek. Wtedy pojawia się problem oraz pytanie, w jaki sposób zapakować taką butelkę na prezent, by wyglądała wystrzałowo i zrobiła wrażenie na solenizancie. Przeważnie robiąc zakupy w internecie możemy spodziewać się tego, że dany sklep przyśle nam taką butelkę lub bidon w oryginalnym opakowaniu od producenta. Jednak większość sklepów za niewielką opłatą oferuje zapakowanie wybranego produktu, w tym przypadku jest to butelka, głównie z przeznaczeniem jako butelka na siłownie, w ozdobne opakowanie, które sprawi, że wybrany gadżet jest praktycznie gotowy do wręczenia na prezent. Jednak jeżeli nie chcesz dopłacać, to możesz pomyśleć nad tym jak taką butelkę ozdobić w ramach domowych sposobów. Możesz z powodzeniem zawiązać na niej kokardkę lub zapakować ją elegancki papier do pakowania. Sposobów jest naprawdę wiele, wystarczy chwila wolnego czasu i trochę kreatywności, a naprawdę możesz osiągnąć efekt, o którym inni tylko mogą pomarzyć!

Co zrobić z butelki plastikowej?


Po zakupie takiego wyjątkowego produktu jakim jest butelka lub bidon wielokrotnego użytku, zdążysz w moment zapomnieć o tym, co to jest plastikowa butelka. Jednak czasami trafi się tak, że będziesz miał pod ręką kilka butelek plastikowych, z których możesz zrobić coś kreatywnego lub pomysłowego. Inspiracji jest wiele np. wykonanie instrumentu z butelek plastikowych lub zrobienie z górnej części lejka wielokrotnego użytku, który będziesz wykorzystywać w kuchni lub w garażu. Ciekawym pomysłem byłoby również wykorzystanie butelek plastikowych do budowy karmnika dla ptaków. Zakup butelki na siłownie spowoduje w Tobie wzrost kreatywności oraz stworzy możliwość do dłuższego przebywania w gronie rodzinnym, realizujący przy tym kreatywne pomysły do wykonania w zaciszu domowym!

 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 8,90 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru