Zwrot do 365 dni Gwarancja 100 prań 255 746 zadowolonych klientów

Koszulki patriotyczne, nadruki dla patriotów

Zróżnicowana kategoria w której znajdują się artykuły nawiązujące do obecnie panującej sytuacji politycznej oraz narodowych wartości. Znajdziemy tutaj produkty z poważnymi nadrukami upamiętniającymi symbol Polski walczącej oraz grafiki, które w zabawny sposób odnoszą się do obecnie panującej sytuacji politycznej.

Wróć

Opcje:

Wybierz kolor:

Stwórz własny projekt

Przejdź do

Następnej strony

Koszulki polityczne


Nie każdy z nas interesuje się polityką. Duża część społeczeństwa jest wręcz przekonana, że nie ma sensu niepotrzebnie się denerwować i woli nie oglądać wiadomości. Koszulki na Dzień Ojca to idealny prezent dla Twojego taty! Jednak są wśród nas osoby, które śledzą bieżące wydarzenia polityczne, doskonale znają mechanizmy działania władzy politycznej. W tej kategorii znajdują się koszulki patriotycznei polityczne idealne dla każdej osoby chcącej wyrazić swoje zdanie i swoją opinie na konkretny polityczny temat. Cała kategoria składa się z pięciu mniejszych tematycznych podkategorii, które ułatwiają wyszukiwanie. Pierwsza z kategorii nosi nazwę „polityczne”. Znajdziesz tutaj koszulki z nadrukami politycznymi, komentujące bieżące wydarzenia i afery, które pojawiają się na politycznej scenie naszego kraju i nie tylko. Jesteśmy pewni, że odpowiedni T-shirt z nadrukiem pomoże Ci pokazać otoczeniu swoją opinię. W tej kategorii na bieżąco pojawiają się nowe wzory, które pozwolą Ci odnosić się do wydarzeń w czasie rzeczywistym.Koszulki z nadrukami dla wiernych kibiców


Kolejna z podkategorii nazywa się „Polska”, znajdują się tutaj koszulki patriotyczne, które są inspirowane naszymi symbolami narodowymi, flagą oraz godłem. Koszulki z tej podkategorii doskonale sprawdzą się podczas kibicowania każdej naszej reprezentacji, niezależnie od dyscypliny, może to być piłka nożna, ręczna, kolarstwo czy skoki narciarskie. Koszulki z tej kategorii od razu pokażą za jaką drużyną jesteś oraz że wartości narodowe są dla Ciebie ważne. Wzory z tej kategorii sprawdzą się podczas ważnych wydarzeń sportowych i nie tylko.Polska walcząca – pamiętamy!


Cenisz sobie wolność, którą wywalczyli nasi dziadkowie i pradziadkowie? Ważnym dla Ciebie symbolem jest znak Polski Walczącej? Jeśli odpowiedz na powyższe pytania brzmi tak, podkategoria o nazwie „Polska Walcząca” jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj koszulki patriotyczne z symbolem Polski Walczącej, które nawiązują do trudnego w naszej historii okresu, dokładniej do II Wojny Światowej. Przedstawione wzory wielokrotnie przedstawiają symbol Polski Walczącej oraz nawiązują do okresu Powstania Warszawskiego.Oryginalne T-shirty narodowe


W naszym sklepie znajdziesz wiele kreatywnych koszulek z nadrukami narodowymi. Pojawiają się wzory, które nawiązują do okresu PRL, często w humorystyczny sposób odnoszą się do realiów politycznych i społecznych panujących w tamtym okresie. Znajdziesz również propozycje nawiązujące do husarii, czyli znanej z wielu zwycięstw formacji wojska polskiego, która była obecna na europejskich polach bitew od XVI do połowy XVIII w. Oprócz standardowej oferty, posiadamy też kreator w którym każdy z was będzie mógł stworzyć swoją indywidualną koszulkę! Koszulki z własnym nadrukiem to hit tego lata! Nie czekaj i zaprojektuj swoją koszulkę!

 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 8,90 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru