Sortuj według:
Pokaż produkty w kolorze:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Pokaż produkty w kolorze:
Wyświetl:
produktów na stronę.

zobacz jakość koszulek
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 2)
3.5 5 1 2

Koszulki Patriotyczne

Zróżnicowana kategoria w której znajdują się koszulki nawiązujące do obecnie panującej sytuacji politycznej oraz narodowych wartości. Znajdziemy tutaj T-shirty z poważnymi nadrukami upamiętniającymi symbol Polski walczącej oraz grafiki, które w zabawny sposób odnoszą się do obecnie panującej sytuacji politycznej.

 

Koszulki polityczne


Nie każdy z nas interesuje się polityką. Duża część społeczeństwa jest wręcz przekonana, że nie ma sensu niepotrzebnie się denerwować i woli nie oglądać wiadomości. Jednak są wśród nas osoby, które śledzą bieżące wydarzenia polityczne, doskonale znają mechanizmy działania władzy politycznej. W tej kategorii znajdują się koszulki patriotycznei polityczne idealne dla każdej osoby chcącej wyrazić swoje zdanie i swoją opinie na konkretny polityczny temat. Cała kategoria składa się z pięciu mniejszych tematycznych podkategorii, które ułatwiają wyszukiwanie. Pierwsza z kategorii nosi nazwę „polityczne”. Znajdziesz tutaj koszulki z nadrukami politycznymi, komentujące bieżące wydarzenia i afery, które pojawiają się na politycznej scenie naszego kraju i nie tylko. Jesteśmy pewni, że odpowiedni T-shirt z nadrukiem pomoże Ci pokazać otoczeniu swoją opinię. W tej kategorii na bieżąco pojawiają się nowe wzory, które pozwolą Ci odnosić się do wydarzeń w czasie rzeczywistym.

Koszulki z nadrukami dla wiernych kibiców


Kolejna z podkategorii nazywa się „Polska”, znajdują się tutaj koszulki patriotyczne, które są inspirowane naszymi symbolami narodowymi, flagą oraz godłem. Koszulki z tej podkategorii doskonale sprawdzą się podczas kibicowania każdej naszej reprezentacji, niezależnie od dyscypliny, może to być piłka nożna, ręczna, kolarstwo czy skoki narciarskie. Koszulki z tej kategorii od razu pokażą za jaką drużyną jesteś oraz że wartości narodowe są dla Ciebie ważne. Wzory z tej kategorii sprawdzą się podczas ważnych wydarzeń sportowych i nie tylko.

Polska walcząca – pamiętamy!


Cenisz sobie wolność, którą wywalczyli nasi dziadkowie i pradziadkowie? Ważnym dla Ciebie symbolem jest znak Polski Walczącej? Jeśli odpowiedz na powyższe pytania brzmi tak, podkategoria o nazwie „Polska Walcząca” jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj koszulki patriotyczne z symbolem Polski Walczącej, które nawiązują do trudnego w naszej historii okresu, dokładniej do II Wojny Światowej. Przedstawione wzory wielokrotnie przedstawiają symbol Polski Walczącej oraz nawiązują do okresu Powstania Warszawskiego.

Oryginalne T-shirty narodowe


W naszym sklepie znajdziesz wiele kreatywnych koszulek z nadrukami narodowymi. Pojawiają się wzory, które nawiązują do okresu PRL, często w humorystyczny sposób odnoszą się do realiów politycznych i społecznych panujących w tamtym okresie. Znajdziesz również propozycje nawiązujące do husarii, czyli znanej z wielu zwycięstw formacji wojska polskiego, która była obecna na europejskich polach bitew od XVI do połowy XVIII w.
Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej