Zamówienia hurtowe

MegaKoszulki to sklep internetowy, którego oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów indywidualnych. Jednakże oferujemy również realizację zamówień hurtowych. W przypadku zainteresowania zakupem odzieży z nadrukami w wysokich nakładach, proponujemy następujące rozwiązania.

Hurtownia odzieży reklamowej

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na bardzo szybkie terminy realizacji zamówień, otworzyliśmy własną hurtownię odzieży reklamowej. Jesteśmy dystrybutorem znanych, światowych marek, takich jak: Sols, Stedman czy James & Nicholson. W ofercie posiadamy blisko 10 000 artykułów odzieżowych.

Przejdź do strony

Znakowanie odzieży

Powstało głównie dla korporacji oraz małych firm, które poszukują dla swoich klientów lub pracowników prostych, a jednocześnie oryginalnych rozwiązań znakowania odzieży. Stosujemy różne metody znakowania: sitodruk, druk cyfrowy, haft komputerowy, folię flex, folię solwent, sublimację, czy tampodruk.

Przejdź do strony

Druk na odzieży powierzonej

Znakowanie wykonujemy również na odzieży powierzonej nam przez klienta. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującą się w profesjonalnym nadruku i hafcie na różnego rodzaju materiałach tekstylnych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych, które pragną nadać swojej odzieży unikalny charakter lub wzmocnić wizerunek swojej marki.

Przejdź do strony
 •  

  Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 •  

  Wysyłka
  od 8,90 zł

 •  

  Ponad 250 tyś
  zadowolonych klientów

 •  

  30 dni
  na zwrot
  towaru