Ikona Facebook Udostępnij produkt i otrzymaj 5 zł rabatu Udostępnij

1. Rodzaj

2. Rozmiar

  • S
  • L
  • XL
  • XXL

 

3. Kolor

 
29,90 zł
19,90 zł

Dwie koszulki z nadrukiem lub gładkie w cenie jednej. To jaką koszulkę otrzymasz pozostanie niespodzianką, dopóki nie rozpakujesz przesyłki. Takie koszulki-niespodzianki idealnie nadają się na prezent. Kupując ten zestaw otrzymujesz 2 różne losowe koszulki z oferty sklepu MegaKoszulki.pl w kroju męskim. Decydujesz jedynie jakiego rozmiaru mają być koszulki, natomiast reszta jest całkowicie losowa :)

Ocena: 3.8/5 (liczba ocen: 25)
Kod produktu: 10203
Ikona Facebook Udostępnij produkt i otrzymaj 5 zł rabatu Udostępnij


Interesują Cię promocje i najnowsze wzory nadruków?
Polub nas na Facebook'u i bądź na bieżąco !Opinie użytkowników
3.8 5 1 4
DOMINIK DZIKU
DOMINIK DZIKU2019-06-18
Zamówienia zostało zrealizowane bardzo szybko. Kreator projektowania koszulki to świetne rozwiazanie. Jakość koszulki również pozytywnie mnie zaskoczyła w porównaniu z niską ceną. Jak najbardziej polecam.
monika kurmin-winterhagen
monika kurmin-winterhagen2019-06-19
Zdecydowanie polecam firmę Mega koszulki. Bardzo profesjonalne podejście do realizacji zleceń. Indywidualne podejście do każdego zamówienia gwarantuję moim zdaniem najlepszą Jakość Każdego Produktu proponowanego przez firmę. Na pewno będziemy kontynuować współpracę.
Ewa Kuch
Ewa Kuch2019-06-19
Najlepsza obsługa.. Wybłagałam szybki termin realizacji, firma stanęła na głowie żeby mi pomóc. Uwielbiam was.
Dawid Bajon
Dawid Bajon2019-06-19
Świetna jakość materiału oraz nadruku, w porównaniu do innych firm oferujących koszulki macie znaczne lepsze narzędzia do tworzenia ich nadruków oraz bardzo przyjaźnie zaprojektowaną stronę! Dziękuję, dzięki wam koszulkę z moją własną postacią, koszulkę którą na całym świecie mam tylko ja.
Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej