Zwrot do 365 dni Gwarancja 100 prań 249 210 zadowolonych klientów

Koszulki taneczne, nadruki dla fanów tańca

Taniec to jedna z najlepszych możliwości wyrażania siebie, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wyrazić siebie jeszcze bardziej! Następnym razem udając się do studia tańca, wrzuć na siebie t-shirt, który nie pozostawia wątpliwości co jest Twoją pasją. Pozwolą Ci na to nasze koszulki taneczne, które znajdziesz w obfitym wyborze w tej kategorii. Chcesz czegoś jeszcze bardziej specjalnego? Zajrzyj do naszego konfiguratora i zaprojektuj personalizowane koszulki taneczne totalnie w zgodzie ze swoim zamysłem!

Wróć

Opcje:

Wybierz kolor:

Stwórz własny projekt

Czy lubisz tańczyć? Pytanie! Mało kto tego nie lubi. Jednak być może należysz do osób, dla których taniec jest czymś więcej niż okazjonalnym wypadem na dyskotekę, czy pokazywanie swoich umiejętności tanecznych przy okazji przyjęcia weselnych.

Koszulki do tańca – nie tylko design!

Jeśli nie wyobrażasz sobie życia bez salsy albo dzień bez tanga to dla Ciebie dzień stracony – jesteś w dobrym miejscu. Nasze koszulki taneczne na 100% przypadną Ci do gustu, a do tego wypełnią w Twojej szafie miejsce na odzież do tańca i casualową zarazem. Koszulki na Dzień Ojca to idealny prezent dla Twojego taty!

Zanim bliżej spojrzymy na koszulki dla miłośników tańca, które tutaj przygotowaliśmy – chcemy podkreślić kilka bardzo przyziemnych cech, które zyskujesz wraz z zakupem, a są to:

 • wysokiej jakości wykonanie,
 • doskonale dobrane materiały,
 • duża odporność na uszkodzenia,
 • wytrzymały i solidny nadruk,
 • atrakcyjna cena.

Teraz, gdy już wiesz, że nasze koszulki dla tancerzy są nie tylko ładne, ale też naprawdę wzorowe pod względem cech użytkowych – możemy zanurzyć się w ofercie, która naprawdę zrobi wrażenie nawet na najbardziej wymagających królach parkietu!

Koszulki taneczne – a Ty w której zatańczysz?

Wystarczy rzut oka na naszą ofertę, aby przekonać się, że jest w czym wybierać. Mamy zarówno koszulki dla miłośników tańca modern jazz, jak i bardziej klasycznych stylów typu salsa, czy tango. Jednym z naszych bestsellerów jest t-shirt z nadrukiem „Bachata mode on” - ten taniec przeżywa aktualnie prawdziwy rozkwit popularności. Być może jednak Twoje nogi bardziej rwą się do tańca, gdy rozbrzmiewa muzyka z boom boxa? Łap koszulki dla tancerzy breakdance, a stanie na głowę od razu stanie się jakieś takiej bardziej realne!

Mamy też ciekawe koszulki do tańca kizomba jest coś dla miłośników jazzu, czy cha-cha. Słowem jest tego spora i jest ciekawie. Znając jednak naszych klientów oraz z nastawieniem, by w pełni zaspokoić tych, którzy mogą nimi zostać – przygotowaliśmy również mega interesującą opcję zaprojektowania własnej tanecznej koszulki, co można zrobić łatwo i wygodnie – z pomocą naszego kongifuratora.

Koszulki taneczne z personalizacją – stwórz swój własny układ!

Nie musisz rzucać tańca i robić kursu grafika, by własnoręcznie zaprojektowane personalizowane koszulki taneczne stały się faktem. Wszystko, co musisz zrobić to usiąść wygodnie do naszego konfiguratora i skorzystać z możliwości, jakie dla Ciebie w jego ramach przygotowaliśmy. Oczywiście, tworzenie projektu jest całkowicie bezpłatne, jak również jego zapisanie i powrót do tworzenia koszulki do tańca w dowolnym, późniejszym czasie.

Na co dokładnie pozwoli Ci nasz konfigurator?

 • Dodanie dowolnego tekstu i jego edycja (font, wielkość czcionki, rozmiar i więcej),
 • Wstawienie zdjęcia/grafiki z zasobów własnego komputera + edycja,
 • Wstawienie obrazka/zdjęcia z naszej bazy grafik + edycja,
 • Możliwość skorzystania z gotowych szablonów.

To nie koniec! Jeśli naprawdę marzy Ci się posiadanie unikatowej koszulki tanecznej, ale cóż czujesz, że nawet tak dobrze przygotowany generator nadruków nie jest w stanie wykrzesać z Ciebie zmysłu projektanta – nic nie szkodzi. Skontaktuj się z naszym zespołem, opowiedz nam o swoim pomyśle, albo o tańcu – przygotujemy taki projekt dla Ciebie, zajmiemy się wszystkim – Tobie pozostanie finalizacja zamówienia i jak najlepsza prezentacja koszulki podczas tańca.

 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 8,90 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru