Sortuj według:
Pokaż produkty w kolorze:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Pokaż produkty w kolorze:
Wyświetl:
produktów na stronę.

zobacz jakość koszulek
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5 5 1 0

Koszulki PRL

Fantastycznej jakości koszulki z nadrukami patriotycznymi PRL związane z okresem Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Grafiki często w humorystyczny sposób odnoszą się do realiów politycznych i społecznych panujących w tamtych czasach, nawiązują do trudnej sytuacji społeczeństwa np. jedzenia sprzedawanego na kartki lub propagandy partyjnej.

 

Koszulki dla każdego patrioty!

Koszulki z nadrukiem nawiązujące do czasów Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej są świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto interesuje się czasami PRL’u bądź są one bliskie jego sercu, bo na przykład wychował się w nich! W PRL’u, życie nie było łatwe, jednak poza jedzeniem na kartki i innymi aspektami nie do przyjęcia i niewyobrażalnymi dla młodego społeczeństwa wiele osób uważa, że w PRL’u żyło się lepiej. Nasze koszulki PRL nawiązują do znanych haseł, które zrozumie każdy, kto żył w tamtych czasach, ale nie tylko, bo dla osób interesujących się historią naszego kraju, będą one również zabawne i zrozumiałe, ponadto proponujemy wiele zabawnych koszulek nawiązujących do urodzenia się w czasach PRL, które będą idealne, jako prezent dla kogoś bliskiego.

Slogany prosto z PRL

Masz niezwykłe poczucie humoru, a przy towarzystwie zawsze rozśmieszasz wszystkich do łez? Jeśli tak to znajdziesz tutaj coś idealnego dla siebie! Proponujemy koszulki z grafiką, których nadruki nawiązują do sloganów używanych za czasów Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Jedna z naszych propozycji to nietuzinkowa zabawna koszulka z nadrukiem, na której możesz zobaczyć śmieszny nadruk – Do pracy przychodź trzeźwy i wypoczęty. Nadruk ten pokazuje w perfekcyjny sposób realia tamtych czasów. Jeśli lubisz zabawny aspekt czasów PRL, to jest to koszulka z nadrukiem dedykowana właśnie dla Ciebie! Taki T-shirt zdecydowanie wyróżni Cię na tle innych i będzie przykuwał uwagę, a ponadto noszony do pracy, może sprawić, że całe biuro będzie wiedziało, że masz niesamowite poczucie humoru!

Idealne koszulki na prezent

Ktoś z twoich znajomych wkrótce obchodzi urodziny? Świetnie się składa, ponieważ w tej kategorii znajdziesz produkty, które sprawdzą się idealnie właśnie z tej okazji! Podaruj znajomemu koszulkę na której widnieje nadruk Born in PRL lub Urodzony/a w PRL, a gwarantujemy, że prezent tego typu przypadnie do gustu osobie obdarowanej! Jeśli natomiast chcesz stworzyć koszulkę z własnym nadrukiem na urodziny kogoś bliskiego, to z nami to możliwe! Wystarczy skorzystać z kreatora nadruków z własnym nadrukiem.

Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej