Sortuj według:
Pokaż produkty w kolorze:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Pokaż produkty w kolorze:
Wyświetl:
produktów na stronę.

zobacz jakość koszulek
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5 5 1 0

Pop

Kategoria zawiera zbiór koszulek twórców gatunku pop. T-shirty głównie prezentują znanych popowych wykonawców i wokalistów, a także zespoły związane z tym gatunkiem muzycznym. Koszulki dziecięce, damskie i męskie w modnych fasonach i luźnych krojach, a także bogatej gamie kolorystycznej z nadrukami z muzyki pop.

 

Dla każdego miłośnika muzyki popularnej

Hity radiowe zawsze wpadają Ci do ucha i szybko stają się niemal uzależniające i nie możesz przestać ich słuchać? A może uwielbiasz słuchać pop’u każdego dnia i ten gatunek muzyki jest zdecydowanie Twoim ulubionym? Jeśli tak, to trafiłeś w sama dziesiątkę! Tutaj znajdziesz koszulki o bogatej gamie kolorystycznej oraz szeroki wybór fasonów koszulek z nadrukami nawiązującymi do muzyki pop.

Królewska muzyka

Jesteś wielkim fanem króla popu? Kolekcjonujesz wszystkie płyty i uważasz, że nie ma sobie równych? Idealnie się składa, ponieważ znajdziesz tutaj koszulki z Michaelem Jacksonem. Wybór jest spory, dlatego na pewno znajdziesz grafikę dostosowaną do swojego indywidualnego gustu! Proponujemy muzyczne koszulki z nadrukiem przedstawiająca Króla Pop - Michaela Jacksona, na których artysta wygląda jakby był w czasie koncertu, śpiewa, co daje niezwykły efekt, koszulki prezentujące stopy Króla Popu. Jego charakterystyczne lakierki oraz białe skarpetki wyglądają niezwykle efektownie na koszulce idealnie oddają jego charakter i znak rozpoznawczy, dla osób lubiących efektywne koszulki mamy koszulki z nadrukiem przedstawiające Jacksona w świetle reflektorów, który trzyma uniesione ręce jakby wykonywał swój popisowy ruch taneczny oraz dla osób lubiących minimalizm w nadruku proponujemy T-shirt z rysunkową postacią Króla Popu. Michael Jackson trzyma w ręku mikrofon oraz stoi na palcach. Monochromatyczny nadruk posiada tylko jeden element kolorystyczny - czerwony pasek na spodniach artysty. Ponadto znajdziesz tutaj nadruki nawiązujące do zespołów popowych, które zyskały na niezwykłej popularności w aktualnych czasach i są niezwykle medialni i posiadają miliony fanów na całym świecie – mowa tutaj oczywiście o koszulkach z One Dierecton.

Idealny prezent wyrażający więcej niż tysiąc słów

Nasze koszulki z motywem muzyków popowych są świetną alternatywą do zwykłych prezentów, które nie są tak wyjątkowe. Podaruj osobie, która nie może żyć bez muzyki pop taką koszulkę z nadrukiem, a gwarantujemy, że prezent będzie niezwykle udany, a osoba obdarowana wdzięczna za taki upominek, który nawiązuje do jej ulubionego gatunku muzyki.

Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej