Sortuj według:
Pokaż produkty w kolorze:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Pokaż produkty w kolorze:
Wyświetl:
produktów na stronę.

zobacz jakość koszulek
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5 5 1 0

Koszulki ciążowe z nadrukiem

Kategoria zawiera bogatą ofertę koszulek z nadrukami dedykowaną przyszłym rodzicom, którzy oczekują na swoją pociechę. Najlepszym prezentem dla przyszłej mamy czy taty jest podarowanie śmiesznej koszulki, która będzie pamiątką na długie lata. T-shirty zarówno dla świeżo upieczonej matki czy ojca, a także dla kobiety ciężarnej.

Wszystkie z Ciążowe
 

Co tutaj znajdziesz?

W tej kategorii znajdują się koszulki, które będą towarzyszyć naszym klientom w wyjątkowych chwilach. Często podczas tych najważniejszych i najszczęśliwszych dni w życiu. Okres oczekiwania na przyjście potomstwa na świat jest bardzo ważny dla każdego rodzica. Zarówno przyszła mama i przyszły tata przezywa ten radosny czas na swój sposób. Koszulki ciążowe z nadrukami będą doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej nam osoby, która z niecierpliwością oczekuje rozwiązania. Znajdziesz tutaj również ciekawe propozycje T-shirtów na narodziny, które z dumą będzie zakładał każdy młody tata.

Coś oryginalnego dla przyszłej mamy

Jeśli w zabawny sposób przekazać otoczeniu tą radosną nowinę, nasze koszulki z pewnością Ci w tym pomogą. Znajdziesz tutaj śmieszne koszulki ciążowe z nadrukiem, które wywołają uśmiech na twarzy każdego przechodnia. Pokaż w zabawny sposób swoim bliskim, ze spodziewasz się potomstwa! Proponujemy projekty, które na wysokości ciążowego brzuszka przedstawiają grafiki z humorem. Oferujemy między innymi projekty maluchów pluskających i bawiących się w maminym brzuszku, niemowlaków wyglądających przez brzuch niczym przez dziurkę od klucza. Oferujemy również zabawne T-shirty ciążowe z napisami. które w humorystyczny sposób odnoszą się do zbliżającego się rozwiązania lub informują o płci maluszka.

Nie mogliśmy zapomnieć również o przyszłych ojcach!

W podkategorii znajdują się również koszulki z nadrukami dla przyszłych ojców. Nasze propozycje często w zabawny sposób odnoszą się do stereotypów dotyczących roli ojca w rodzinie. Wiążą się zarówno z męskim obowiązkiem spłodzenia syna, wybudowania domu i posadzenia drzewa, ale także informują otoczenie o tym, że ktoś właśnie został świeżo upieczonym tatą lub niecierpliwie i w stresie wciąż oczekuje na szczęśliwe rozwiązanie. Jesteśmy pewni, że każdy przyszły tata z dumą będzie nosił taką T-shirt.

Idealny prezent - koszulka z okazji narodzin

W tej kategorii znajdują się idealne pomysły na prezent dla świeżo upieczonych rodziców lub tych, którzy wciąż oczekują rozwiązania. Koszulki ciążowe z nadrukiem będą doskonałym prezentem dla siostry, małżonki czy przyjaciółki. Jesteśmy pewni, że wywołają uśmiech na twarzy każdej przyszłej mamy. T-shirty z nadrukami na narodziny sprawią radość każdemu tacie! Będą zabawnym pomysłem na prezent z okazji narodzin, poza alkoholem na tzw. „pępkowe” przyjacielowi można podarować właśnie oryginalną koszulkę z nadrukiem dla taty. Jesteśmy pewni, że zakładając ją będzie z dumą prężyć pierś, by pokazać całemu światu, że właśnie został najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem! ;)
Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej