Portfele z nadrukiem

Jeśli wciąż szukasz dla siebie odpowiedniego portfela w tej kategorii z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W tej kategorii znajdziesz bardzo uniwersalny fason w wielu odsłonach. Oferujemy portfele z oryginalnymi nadrukami, wiele dostępnych propozycji gwarantuje, że znajdziesz tutaj swój wymarzony portfel.

Wróć

Opcje:

Stwórz własny projekt

Kategoria jest pusta

 

Jeśli wciąż szukasz dla siebie odpowiedniego portfela w tej kategorii z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W tej kategorii znajdziesz bardzo uniwersalny fason w wielu odsłonach. Oferujemy portfele z oryginalnymi nadrukami, wiele dostępnych propozycji gwarantuje, że znajdziesz tutaj swój wymarzony portfel.

Popatrz na swój portfel, najlepiej teraz. Jak wygląda? Jeśli nie ma 20 lat i trzyma się jako tako – już powinieneś sobie pogratulować. Jednak nie spoczywaj na laurach, czy nie lepiej byłoby jednak posiadać akcesorium, które wyciągniesz z dumą z kieszeni, czy plecaka? Portfele zasługują na lepsze traktowanie! W końcu to jedno z tych dodatków praktycznych i modowych z których korzystamy niemal codziennie i to wiele razy w ciągu dnia.

Portfel z nadrukiem – wybierz taki, jaki lubisz!

Jeśli wiesz chcesz mieć fajny portfel – skorzystaj z bogatej oferty przygotowanej przez MegaKoszulki.pl. Znajdziesz tutaj zarówno portfele „z jajem”, jak i projekty, które pozwolą Ci manifestować ważne wartości, czy podkreślać osobowość. W zgrabnie wydzielonej kategorii odkryjesz

 • ulubionych artystów,
 • motywy znane z seriali,
 • koty i inne zwierzęta.

Naprawdę jest w czy, wybierać! Jeśli jednak mimo tej bogatej oferty marzy Ci się portfel z własnym nadrukiem/u> tudzież tekstem – również wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, ale o tym, jak dokładnie to robimy, przekonasz się najlepiej przechodząc do naszego generatora.

Portfel na prezent – moc inspiracji!

Być może jednak wcale nie szukasz portfela dla siebie, ale myślisz o tym, by wykorzystać pomysł na portfele z personalizacją jako gotową prezentową inspirację. Również składa się doskonale, bowiem nawet jeśli ponownie - nie znajdziesz u nas czegoś gotowego w typie solenizanta, śmiało możesz zrealizować indywidualny, odpowiednio dopasowany do jego gustu pomysł – z pomocą generatora.

Portfele nadają się jako prezent przy różnych okazjach:

 • Dzień Matki,
 • Dzień Chłopaka.
 • święta Bożego Narodzenia,
 • urodziny,
 • wiele więcej.

Najlepsze jest to, że samo tworzenie indywidualnych projektów portfeli jest tak przyjemne i fajne (a cena za gotowy projekt naprawdę niska), iż nic nie stoi na przeszkodzie, aby cała Twoja rodzina, czy wszyscy znajomi zostali obdarowani przez Ciebie portfelami, które sam zaprojektujesz! Jeśli więc poczułeś bakcyla jako designer taki akcesoriów – śmiało, w naszym generatorze masz do dyspozycji wszystko, czego możesz potrzebować, aby zaprojektować portfel na prezent dla kogokolwiek!

Portfel – koniec z przypadkowym dodatkiem!

Funkcjonalność portfeli jest nie do przecenienia, a sytuacji w których musisz z nich skorzystać i wystawić na widok publiczny – nie brakuje każdego dnia. Wyobraź sobie, że jesteś na długo wyczekiwanej randce i chcesz uregulować rachunek. Wszystko pięknie się układa dopóty nie sięgasz po portfel, którego wygląd i jakość pozostawia wiele do życzenia. Z drugiej strony – jeśli będzie to portfel z nadrukiem, który wygląda na poziomie, a do tego – sam go zaprojektowałeś, a to dopiero wstęp do wciągającej rozmowy! To tylko przykład tego, w jakich sytuacjach możesz pochwalić się tym, że posiadasz własnoręcznie zaprojektowany portfel z własnym tekstem, czy nadrukiem. Będzie ich więcej. Dużo więcej! Dlatego nie ma co czekać, ale już teraz skorzystaj z naszego generatora i bądź przygotowany!

 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 8,90 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru