Sortuj według:
Pokaż produkty w kolorze:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Pokaż produkty w kolorze:
Wyświetl:
produktów na stronę.

zobacz jakość koszulek
Ocena: 3.7/5 (liczba ocen: 3)
3.7 5 1 3

Koszulki informatyczne i komputerowe

Pomysłowe koszulki z nadrukami inspirowanymi komputerami, grami komputerowymi, branżą IT oraz wszystkim co można znaleźć w sieci! Jeśli jesteś prawdziwym geekiem i każdego dnia spędzasz choć kilka godzin przed ekranem komputera, na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie! T-shirty z nadrukami z tej kategorii będą doskonałym prezentem dla programistów, grafików oraz innych osób pracujących na co dzień w branży IT.

Wszystkie z Informatyczne
 

Kategoria dla wszystkich miłośników nowych technologii!

W tej kategorii znajdziesz koszulki dla wszystkich osób związanych z grami komputerowymi oraz informatyką. Pracujesz lub zamierzasz pracować w branży IT, jesteś grafikiem, programistom, albo po prostu maniakiem gier komputerowych i nowych technologii? Nie mogłeś lepiej trafić! W tej kategorii znajdziesz koszulki komputerowe i informatyczne, które wywołają uśmiech na twarzy każdej osoby związanej z IT!

Z poczuciem humoru!

Wśród naszego społeczeństwa panuje mit, że informatycy i programiści są bardzo specyficznymi ludźmi, niekoniecznie rozmownymi i zabawnymi. Jeśli na co dzień starasz się obalać tą jakże błędną teorię, doskonale trafiłeś. Znajdziesz tu wiele koszulek z nadrukami informatycznymi, które pokażą wszystkim dookoła, że mimo zawodu związanego z komputerami, masz dystans do świata i poczucie humoru! Dobrym przykładem jest koszulka z napisem „My computer is bigger, better and faster than your”, czy chociażby wzór przedstawiający ewolucje ludzkości, która kończy swoją ewolucję w takiej samej pozie z jedną różnicą, siedząc przy komputerze.

Klasyka gier komuterowych!

Jesteś maniakiem gier komputerowych? Godzinami możesz siedzieć przed ekranem komputera? Całą swoją energię i większość wolnego czasu poświęcasz właśnie na gry komputerowe? To świetnie, bo u nas znajdziesz koszulki z nadrukami z gier komputerowych. W naszym sklepie internetowym znajdziesz projekty, które nawiązują do prawdziwej klasyki gier, nawet w latach 80! Projekty związane z grą „Space Invaders”. Grą, która w latach 80 była dostępna wyłącznie na automatach. Można stwierdzić, że była prekursorem późniejszych gier komputerowych. Koszulki komputerowe nawiązujące do motywów z popularnego „Pac-Mana”, czy do motywów ze wszystkim znanej gry „GTA”. Nasze koszulki informatyczne i T-shirty z grami komputerowymi to prawdziwym must have każdego komputerowego maniaka!

Dla każdego prawdziwego Geeka!

Chyba każdy z miłośników nowych technologii doskonale rozumie znaczenie wyrazu „Geek”, co więcej jeśli znalazł się w tej kategorii, jest duże prawdopodobieństwo, że nim jest. W tej kategorii znajdują się koszulki dla prawdziwych komputerowych geeeków! Wszystkie T-shirty informatyczne doskonale sprawdzą się w roli prezentu, dla każdego miłośnika komputerów i sieci. Produkty przez nas oferowane wykonane są z wysokiej jakości tkanin i gwarantują komfort noszenia no co dzień. Jesteśmy pewni, że komputerowy T-shirt wywoła uśmiech na twarzy każdego prawdziwego Geeka.
Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej