Sortuj według:
Pokaż produkty w kolorze:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Pokaż produkty w kolorze:
Wyświetl:
produktów na stronę.

zobacz jakość koszulek
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5 5 1 0

Reggae

Dział dla wszystkich, którym słowa jamaica i rastafari są bardzo bliskie. Koszulki i nadruki w stylu reggae. T-shirty doskonałe dla wszystkich fanów muzyki reggae. Doskonałe wzory, które idealnie sprawdzą się w towarzystwie znajomych podczas wspólnego wyjścia, a także na koncercie czy w trakcie imprezy.

Wszystkie z Reggae
 

Początki Rastamanii!

Jesteś miłośnikiem Reggae? Jeśli tak, to musisz wiedzieć, że ten gatuenk muzyki rozrywkowej powstał już w latach sześćdziesiątych XX wieku, natomiast swoją popularność ten gatunek muzyki powstałej na Jamajce zyskał w następnym dziesięcioleciu, bo w latach 70-tych dzięki wielkiej gwieździe muzyki reggae – Bobowi Marleyowi. Jesteś członkiem ruchu Rastasafarii? A może po prostu lubisz słuchać muzyki reggae i jej króla Boba Marleya? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiesz twierdząco to ta kategoria jest zdecydowanie dla Ciebie! Znajdziesz tutaj koszulki Reggae, które doskonale oddadzą Twoją miłość do tego gatunku muzyki rozrywkowej powstałej na odległej Jamajce!

Szeroka oferta koszulek reggae

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór koszulek dla każdego fana muzyki Reggae! Wzory mimo tego, że nawiązują do jednej rzeczy, są bardzo różnorodne, dzięki czemu każdy fan reggae znajdzie koszulkę idealną dla siebie! Dostosuj nadruk na koszulce do swojego indywidualnego stylu, przy jednoczesnym pokazaniu światu, jaka muzyka jest Twoją ulubioną! Wybierz koszulkę z Bobem Marleyem. Muzyk na zielono-żółto-czerwonym tle fantastycznie się prezentuje. Całość utrzymana w klimacie reggae. Koszulka idealna dla wszystkich fanów tego gatunku muzyki. Dla fanów reggae i konopi indyjskiej mamy coś specjalnego – Koszulkę z nadrukiem przedstawiającą liść konopi na zielono-żółto-czerwonym tle. Marihuana wpisana w kolorystykę reggae świetnie się prezentuje na koszulce, a nadruk jest dla wszystkich, którzy nie boją się pokazać, co myślą. Ponadto znajdziesz tutaj jeszcze wiele wzorów, które na pewno przypadną Ci do gustu, jeśli kochasz muzykę Reggae.

Wysoka jakość

Nasze koszulki reggae z nadrukiem są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są bardzo komfortowe w noszeniu. Dodatkowo jakość nadruków nie zostawia nic do życzenia, co zawdzięczamy rozwiniętemu technologicznie parkowi maszynowemu, dzięki któremu nasze nadruki na koszulkach są wysokiej jakości, tak samo jak materiał T-shirtów.

Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej