Sortuj według:
Pokaż produkty w kolorze:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Pokaż produkty w kolorze:
Wyświetl:
produktów na stronę.

zobacz jakość koszulek
Ocena: 3/5 (liczba ocen: 2)
3 5 1 2

Rowery / Bike

Niezwykła oferta koszulek z nadrukami z motywem roweru. Kreatywne nadruki przypadną go gustu każdemu miłośnikowi dwóch kółek. Jeśli nie wyobrażasz sobie dnia bez przejażdżki rowerem, doskonale trafiłeś, jesteśmy pewni, że znajdziesz tutaj coś dla siebie! Oferowane grafiki sprawdzą się również doskonale w roli prezentu dla każdego rowerzysty.

 

Czas na rower!

Jazda na rowerze jest Twoją pasją? Uwielbiasz spędzać wolny czas jeżdżąc na rowerze? A może zamieniłeś samochód na rower i jeździsz nim do pracy? Jeśli tak, to ta kategoria jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj szeroki wybór produktów, które pokochasz i będziesz nosił z wielką dumą, a na ulicy nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Nasze koszulki rowerowe to szeroki wybór niebanalnych i oryginalnych wzorów przygotowanych z wielką precyzją, dla każdego, kogo pasją jest jazda na rowerze.

Pokaz innym swoje hobby

Nie ważne czy jeździsz na kolarzówce, eleganckim rowerze miejskim, czy rowerze do sportów ekstremalnych. Na MegaKoszulki.pl znajdziesz koszulki z motywem rowerowym, które oddadzą w 100% Twoją pasję, jaką jest jazda na rowerze. Pokaż światu, że warto czasami się przesiąść na rower, bo to wpływa nie tylko na lepszy tryb życia, ale również na samopoczucie. W takiej koszulce nie tylko zwrócisz na siebie uwagę, ale będziesz promotorem zdrowego, aktywnego stylu życia, czy to nie jest wystarczający powód do dumy?

Dla każdego miłośnika dwóch kółek

Koszulki z motywem roweru dostępne w naszej ofercie, skierowane są do wszystkich zapalonych rowerzystów, ale również do osób, które hobbistycznie wsiadają na rower w wolnej chwili. A może ktoś bliski Twemu sercu nie wyobraża sobie dnia bez przejażdżki rowerowej? Jeśli tak, to koszulki rowerowe mogą być również pomysłem na jedyny w swoim rodzaju prezent podarowany każdemu rowerzyście. Taki prezent sprawi, że osoba obdarowana poczuje się niezwykle doceniona, oraz pokaże jak dobrze ją znasz i wiesz, jakie są jej zainteresowania. Gwarantujemy, że nasze wzory przypadną do gustu każdemu miłośnikowi dwóch kółek.

Grafiki rowerowe

W tej kategorii znajdziesz niesamowicie różnorodne produkty, jednak dotyczące tego samego – rowerów. Polecamy koszulki z grafikami, na których znajdują się rowery oraz koszulki z nadrukiem nawiązującym do jazdy na rowerze, takie jak na przykład Bike is my life czy koszulka z nadrukiem Take a ride. Wybór jest duży, ale jedno jest najważniejsze, wszystkie koszulki z tej kategorii nawiązują do Twojego hobby!

Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej