Sortuj według:
Pokaż produkty w kolorze:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Pokaż produkty w kolorze:
Wyświetl:
produktów na stronę.

zobacz jakość koszulek
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5 5 1 0

Koszulki z Zespołami Muzycznymi

Koszulki związane z najpopularniejszymi zespołami muzycznymi, zarówno klasycznymi, jak i współczesnymi. Modne T-shirty w luźnych krojach i fasonach prezentujące nadruki związane ze znanymi zespołami muzycznymi polskimi i zagranicznymi. Nietuzinkowe koszulki dziecięce, damskie i męskie w wielu kolorach do wyboru.

 

Koszulki dla każdego fana klasycznego brzmienia!

Jesteś wielkim fanem Beatlesów? A może masz sentyment do muzyki lat 80 i 90? Jeśli tak, to w tej kategorii znajdziesz koszulki z nadrukiem idealne dla siebie! Każdy fan popularnych zespołów powinien mieć taki T-shirt z muzycznym motywem w swojej garderobie! Pokaż światu jak dobry jest Twój gust muzyczny i noś koszulkę z ulubionym zespołem dumnie, na pewno zwrócisz nim swoją uwagę osób mijających na ulicy, a może nawet połączy Cię więź z nowo poznaną osobą, która ma taki sam gust muzyczny? Nigdy nie wiadomo!

Dla wszystkich fanów współczesnych zespołów

Znajdziesz tutaj nie tylko koszulki z zespołami będącymi na szczycie kilkadziesiąt lat temu, które pozostawiły po sobie ślad w formie swojej nieśmiertelnej muzyki, ale również koszulki z motywem muzycznym współczesnych zespołów takich jak Daft Punk czy uwielbianego przez nowe pokolenie One Direction. Takie koszulki są niezwykle modne i każdy znajomy w szkole będzie zazdrościł wyjątkowych koszulek z twarzami członów zespołu 1D! Taka koszulka jest również świetnym pomysłem na prezent z okazji urodzin dla przyjaciółki, siostry, córki czy kuzynki, która jest wielką fanką tego współczesnego zespołu muzycznego, który odniósł wielki sukces na arenie międzynarodowej.

Spory kawałek pop-kultury

T-shirty dostępne w tej kategorii, to również niezwykła historia sceny muzycznej, która latami ulega zmianie. Warto zaopatrzyć się w koszulkę z zespołem, który zapisał się w tej historii. Pokażesz tym, że pamiętasz jak dobrą muzykę tworzyli i że są sporą częścią pop kultury. Takie koszulki ze znanymi zespołami są również edukujące dla aktualnego pokolenia, które może nie znać ich muzyki tak dobrze jak Ty, a powinno! Ponadto, jeśli nie znajdziesz w tej kategorii wzoru, którego szukasz lub nic nie przypadnie Ci do gustu, to na nasze stronie stworzysz koszulki z własnym nadrukiem z motywem muzycznym i nie tylko! Możesz stworzyć tak naprawdę, co tylko chcesz!

Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej