Bambusowe podkładki pod kubek - zestaw 4 sztuk

Piękne, bambusowe podkładki pod kubek w zestawie 4 sztuk, które ozdobią każdy stół w jadalni są już dostępne z grawerowanymi wzorami oraz w generatorze nadruków! Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!
Wróć

Opcje:

Stwórz własny projekt

Kategoria jest pusta

 

Piękne, bambusowe podkładki pod kubek w zestawie 4 sztuk, które ozdobią każdy stół w jadalni są już dostępne z grawerowanymi wzorami oraz w generatorze nadruków! Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Podkładki pod kubek inne niż wszystkie!


Jednym z naszych flagowych produktów są piękne kubki z nadrukiem w kilkudziesięciu dostępnych wariantach, które od wielu lat cieszą was swoim widokiem każdego dnia w biurze lub w domu. Skoro mamy kubki, to warto też pomyśleć o jakiś drobnych akcesoriach, które mogą być z nim w pełni kompatybilne i dodawały mu funkcjonalności. Jednym z takich produktów są podkładki pod kubek, które w naszym sklepie, podobnie jak kubki, są dostępne w kilku wariantach. Oprócz podstawowego produktu jakim są podkładki pod kubek wykonane z niezwykle wytrzymałej tektury, to w ostatnim czasie dodaliśmy do oferty coś dla wszystkich miłośników produktów, wykonanych z drewna. Mamy wielką przyjemność przedstawić Państwu podkładki pod kubek z bambusa, które dodatkowo wzbogacamy o dowolny grawer - taki, który sam możesz zaprojektować w kreatorze nadruków - oraz coś z naszych gotowych propozycji, które przeszły bardzo restrykcyjną selekcję i na światło dzienne wypuściliśmy tylko takie wzory, które mają odpowiednią jakość. Sprawdź całą kategorię wzorów na bambusowe podkładki pod kubek, które w naszym sklepie dostępne są w zestawie 4 sztuk, które są zapakowane w piękne,drewniane pudełko, również wykonane z naturalnego bambusa!

Jak zrobić podkładki pod kubek?


Mając pod ręką w domu odpowiednie narzędzia, materiały oraz chwilę wolnego czasu, każdy z domorosłych majsterkowiczów powinien bez problemu stworzyć funkcjonalne podkładki pod kubek. Jednak problem może być z odpowiednim ich oznakowaniem, ponieważ do tego będzie potrzebna niezwykła precyzja oraz narzędzia wyposażone w laser. Dlatego też mając do dyspozycji ofertę takich sklepów jak nasz, czyli Megakoszulki.pl, w który pracuje zespół niezwykle kreatywnych ludzi, zdecydowanie bardziej opłaca się kliknięć kilka razy myszką lub w ekran smartfona i zamówić profesjonalne, atestowane produkty, które są wytwarzane zgodnie z wszystkimi wymaganymi normami. Dodatkowo, dzięki użyciu najwyższej jakości maszyn grawerujących, jesteśmy w stanie uzyskać najlepszą możliwą jakość nadruku, i to wszystko robimy specjalnie dla Ciebie!

Drewniana podkładka pod kubek z grawerem!


Czy podkładki pod kubek mają tylko jedno zastosowanie, na które wskazuje sama nazwa tego produktu? Ostatnio dość mocno się nad tym zastanawialiśmy i znaleźliśmy kilka innych zastosowań dla tego prostego, ale zarazem wyjątkowego produktu. I tak o to wpadliśmy na pomysł, by zastosować nasze drewniane podkładki jako podkładki pod kufel do piwa, który z całą pewnością jest obecny w każdym domu. Bardzo przyjemną czynnością w każdy weekend, lub nawet w jakiś wieczór w ciągu tygodnia pracy, jest usiąść wygodnie w fotelu lub na kanapie przed telewizorem i wypić kilka łyków kojącego, złotego napoju. Używając naszej podkładki z drewna zapewniasz sobie komfort i spokój, że żadna kropla Twojego ulubionego trunku nie będzie w kontakcie z Twoim nowo zakupionym, stylowym, drewnianym stołem. Dzięki tak prostemu produktowi chronisz go w 100%! Kolejnym produktem, do którego widzimy idealne zastosowanie naszych bambusowych podkładek są klasyczne szklanki oraz filiżanki. Wykorzystanie ich jako podkładki pod szklankę jest bardzo prostym oraz kreatywnym pomysłem!

 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 10 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 30 dni
  na zwrot
  towaru