Chroń się przed pandemią koronawirusa - oto nasze maski na twarz!

20 kwietnia, 2020r Autor: Mikołaj Grądecki

chron-sie-przed-pandemia-koronawirusa-oto-nasze-maski-na-twarz.jpg

Sytuacja, z którą borykamy się od ponad miesiąca dotknęła prawie każdego z nas. Różna jest skala tego z czym musimy się mierzyć – rządowe obostrzenia, zakazy, nakazy, kłopoty w pracy, niepewność, lęk przed wirusem – ale tak czy inaczej, na własnej skórze odczuwamy konsekwencje aktualnego stanu w kraju i na świecie. Wiele z tych obaw to codzienność nas wszystkich. Doskonale to rozumiem i dlatego postaram się zdjąć chociaż jeden ciężar z Twoich barków – bezpieczeństwo przed zakażeniem.

Czy warto używać maski na twarz?

W związku z epidemią koronawirusa coraz bardziej istotnym staje się konieczność zapewnienia sobie i swoim bliskim odpowiednich środków higienicznych - ochronnych, takich jak: maski na twarz, płyny dezynfekujące, rękawiczki nitrylowe lub bawełniane, czy przyłbice. Obrazy, które dotychczas oglądaliśmy tylko w telewizyjnych relacjach z Chin, Japonii i innych krajów azjatyckich stały się rzeczywistością. Na polskich ulicach można zaobserwować co raz więcej ludzi wyposażonych w te właśnie podstawowe produkty ochrony osobistej. Niektórzy idą o krok dalej i wykorzystują maski przeciwgazowe lub nawet maski antysmogowe, które również sprawdzą się w zastanych okolicznościach. To nie wstyd, że na wiele sposób próbujemy zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych. Jeszcze kilka miesięcy temu osoba w maseczce i rękawiczkach była egzotycznym zjawiskiem, a dziś jest to całkowicie normalne i zrozumiałe.


Biorąc pod uwagę fakt, że od 16 kwietnia wchodzi w życie nakaz zasłaniania ust i nosa, wizja zaprzyjaźnienia się z maską ochronną staje się nie wymysłem, a koniecznością i lepiej zrobić to szybciej niż później. Pamiętaj, że gdy stosujesz środki ochrony osobistej, to nie tylko dbasz o własne zdrowie i życie, ale także wyświadczasz przysługę osobom, z którymi będziesz miał kontakt. Jako społeczeństwo musimy wszak starać się normalnie funkcjonować, zachowując jednak odpowiednie środki ostrożności.

 


Maska na twarz z własnym nadrukiem

Wiem, że dla niektórych noszenie maseczki może być obciachem. Dostaliśmy wiele zapytań o to, czy maska na twarz z własnym nadrukiem, to produkt realny do zdobycia. Odpowiadając na te pytania i oczekiwania naszych Klientów, wprowadziliśmy do oferty kilka modeli masek. Są to:

W ofercie znajdziesz także jednorazowe, 3-warstwowe higieniczne maski chirurgiczne, które wysyłamy w 24h od złożenia zamówienia.
Wiem, że dla wielu ważny jest styl. Jeśli także Ty chciałbyś wyróżnić się i posiadać wyjątkową maskę, to możesz wybrać propozycje, które dla Ciebie przygotowaliśmy, np. maska Dom z papieru lub samodzielnie zaprojektować wzór, który następnie będzie umieszczony na produkcie. Wystarczy, że skorzystasz z narzędzia jakim jest kreator nadruków. Zadbaj o bezpieczeństwo i zamów już dzisiaj!


 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 8,90 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru