Coś specjalnego dla typowego kociarza!

21 kwietnia 2016 Autor: Maria Dziublewska
/zdjecia/untitled-1.png 750 1200 20160421 Coś specjalnego dla typowego kociarza! Coś specjalnego dla typowego kociarza! Maria Dziublewska MegaKoszulki https://www.megakoszulki.pl/favicon-196x196.png
cos-specjalnego-dla-typowego-kociarza.png
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0) 1
Coś specjalnego dla typowego kociarza!

Uważasz się za typową kociarę lub typowego kociarza? W domu potykasz się o zabawki dla kota, a robiąc na obiad spaghetti mylisz puszkę whiskasa z krojonymi pomidorami? Jeśli po podłodze twojej łazienki lub przedpokoju ciągle wala się żwirek, a na meblach w twoim domu widać kocie pazury – nie wyłączaj tej strony! Lepiej nie mogłeś trafić, zaraz przekonasz się dlaczego.

 

Po co kociarzowi MegaKoszulki?

Drogi kociarzu, jeśli jesteś na naszej stronie powinieneś wiedzieć czym się zajmujemy, jeśli trafiłeś tu przypadkiem już Ci to wyjaśniamy. MegaKoszulki to ogólnopolski sklep internetowy w którym możesz kupić wiele produktów z gotowym lub autorskim wzorem. Znakujemy nie tylko koszulki i nie tylko klasyczne T-shirty! Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się szeroki wybór kocich grafik, które doskonale będą się prezentować na koszulce, bluzie, tank topie, kubku czy torbie bawełnianej.
Żeby zobaczyć kocie wzory zaproponowane przez naszych wspaniałych grafików na sam początek należy wybrać produkt, na którym chcemy je zobaczyć, następnie wystarczy wybrać kategorię zwierzęta oraz podkategorię koty. W tym miejscu naszym oczom ukaże się wiele propozycji. Wśród nich wersje kreatywne, na które zwróci uwagę każdy, nie tylko wielbiciel kotów. Dodatkowo realistyczne wzory przedstawiające piękne małe kociaki, koty syjamskie, perskie, rosyjskie oraz przesłodkie kocie mordki.

 

 koszulka męska z nadrukiem kota

 

Pochwal się swoim pupilem

Twoim najskrytszym marzeniem jest pokazanie swojego małego skarbu całemu światu? Mamy dla Ciebie doskonale rozwiązanie. Możesz u nas zamówić dowolny produkt z wizerunkiem Twojego kociaka, jedynym wymogiem jest odpowiedniej wielkości plik graficzny. Wizerunek Twojego pupila może się znaleźć na koszulce, na poduszczę, jako dekoracja w Twoim domu, na torbie bawełnianej, czekając na przystanku każdy zwróci uwagę na uroczy nadruk. W pracy możesz codziennie pić kawę z kubka, z którego spogląda na Ciebie Twój ukochany milusiński. To doskonały sposób, by pochwalić się wszystkim, że to urocze stworzenie należy właśnie do Ciebie!

 

 Damska koszulka z nadrukiem kota

 


Prezent dla kociarza

Produkty z wizerunkiem pupila są również idealnym pomysłem na prezent. Jeśli przyjaźnisz się z kociarą lub kociarzem problem związany z wyborem odpowiedniego prezentu np. urodzinowego masz z głowy, co więcej możesz mieć pewność, że podarunek będzie udany. Dlaczego? W naszej firmie nie znamy kociarza (a mamy ich kilku), który nie ucieszyłby się z torby z ciekawym nadrukiem kota, z poduszki albo z kubka z wizerunkiem swojego milusińskiego. Prezent tego typu jest oryginalny i zawsze wywołuje uśmiech na twarzy miłośnika kotów.

 

Damska koszulka z nadrukiem kota