Czy kubek ze zdjęciem to nadal prezent na czasie?

12 sierpnia, 2019r Autor: Mikołaj Grądecki

Pytanie postawione w tytule artykułu nurtuje wielu naszych Klientów. Być może i Ty, zastanawiasz się, czy zakup kubka ze zdjęciem, to patent na trafiony prezent. Uważam, że produkty, które można spersonalizować tekstami lub grafikami, które przywodzą na myśl szczęśliwe chwile lub wywołują
na twarzy obdarowywanego uśmiech, to najlepszy rodzaj prezentu.

Daj się zapamiętać

Co to znaczy? Zamawiając kubek ze zdjęciem, inną dowolną grafiką lub tekstem sprawiasz, że osoba, która go otrzyma, już zawsze, spoglądając na niego, pomyśli o Tobie i z rozrzewnieniem wspomni chwilę gdy wręczałeś jej ten prezent. W mojej ocenie, jest to absolutnie niezwykłe, że zdjęcie które zrobiliście podczas ostatniej wyprawy na ryby, w foto budce na weselu czy podczas imprezy (lub gdziekolwiek indziej) możesz umieścić na przedmiocie codziennego użytku. Wyobrażasz sobie? Codziennie rano, pijesz ulubiony napój w kubku, na którym nadrukowana jest wyjątkowa fotografia, cytat z wiersza lub fragment ukochanej piosenki i poranek od razu staje się lepszy. Niebo staje się bardziej niebieskie, a ptaki śpiewają jakby głośniej. No dobra … trochę przesadzam, ale to naprawdę miłe. Ponadto, możesz być pewny, że taki podarunek nie trafi do kosza z kiepskimi prezentami. Wręcz przeciwnie, będzie regularnie użytkowany więc dasz siebie zapamiętać z bardzo pozytywnej strony. Może nie jest to prezent drogi, ale od serca, a to chyba najważniejsze.
W tym miejscu, na chwilę zamienię się w ambasadora pomysłu wręczania produktów, które
są personalizowane. Kilka dni temu organizowałem drobną uroczystość i od swoich współpracowników, otrzymałem w prezencie właśnie kubek, na którym nadrukowane zostały zabawne cytaty naszych rozmów, zdjęcie z wyjścia integracyjnego i kilka innych elementów. Oczywiście produkt został stworzony za pomocą naszego narzędzia - kreator nadruków. Od tamtego dnia jest to mój ulubiony kubek i nie rozstaje się z nim na krok. Jest też drugie dno tej sytuacji, fakt otrzymania takiego prezentu jeszcze bardziej zintegrował zespół, a to równie ważne. Właśnie to wydarzenie zainspirowało mnie do napisania tego artykułu.

Co wybrać jeśli nie własny nadruk?

Rozumiem, że możesz nie chcieć tworzyć projektu od podstaw, a tworzenie nowego wzoru nie jest dla Ciebie zachęcające. Szkoda, natomiast nic straconego. Mam dla Ciebie propozycje kategorii produktów, gdzie znajdziesz szereg ciekawych propozycji. Kubki full print, charakteryzują się grafiką, która nadrukowana jest na całej powierzchni artykułu. Uwierz mi, efekt wow, który wywoła ten produkt w momencie dostawy jest gwarantowany. Jednym z bardziej efektownych wzorów jest Goemetric heart. Pełen kolorów motyw wywołuje uśmiech nawet gdy widzisz go tylko na monitorze. Jeżeli z kolei szukasz kompozycji, które są sklepowymi bestsellerami, to nie możesz przegapić kategorii Kubki na czasie i modne. Znajdziesz tu wiele nietuzinkowych propozycji, które równie dobrze sprawdzą się na prezent jak i do użytku własnego.
Wszystkie kubki wykonane są z wytrzymałych materiałów, których jakość można porównać do tych
z których wykonane są podobne produkty sprzedawane w popularnych sieciach handlowych. Ucho kubka nie nagrzewa się przez co picie w nim nawet bardzo gorących napojów jest komfortowe i przyjemne. Pamiętaj, aby wybrać w koszyku eleganckie opakowanie prezentowe. Wyjątkowe opakowanie w połączeniu z bohaterem artykułu sprawiają, że możesz być pewien, iż taki kubek będzie cieszył obdarowanego przez wiele lat!


 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 8,90 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru