DO IT YOURSELF: Nowe produkty do stworzenia z własnym nadrukiem!

07 lipca, 2017r Autor: Martyna Ciudzińska

do-it-yourself-nowe-produkty-do-stworzenia-z-wlasnym-nadrukiem.jpg

Jesteś osobą kreatywną, która uwielbia tworzyć, coś samodzielnie? A może szukasz niebanalnego pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Już teraz w naszym kreatorze nadruków dostępne są nowe produkty, które czekają na Twój jedyny w swoim rodzaju projekt. Chcesz wiedzieć, jakie produkty od teraz możesz zaprojektować z własnym nadrukiem? Przeczytaj!

Zaprojektuj etui na swój smartfon

Pierwszym nowym produktem, który zasługuje na przedstawienie jest case na telefon z własnym nadrukiem, a właściwie kilka ich modeli! Do wyboru masz etui na Samsunga Galaxy S7, S7, S6 oraz na iPhone 7 i 6/6s. W kreatorze możesz wybrać kolor ramki swojego etui – czarny lub biały. Najważniejszą jednak rzeczą jest to, że możesz zaprojektować etui z własnym nadrukiem! Wybierz grafikę, zdjęcie lub napis i stwórz wyjątkowego case’a na telefon, jakiego nie ma nikt inny!

etui z własnym andrukiem

Zaprojektuj etui z własnym nadrukiem

Pakiety naklejek z własną grafiką!

Drugą nowością, którą wprowadziliśmy do naszego generatora są naklejki z własnym nadrukiem! Gdy zaprojektujesz swój nadruk na wlepki i je zamówisz, to dostaniesz w ich pakiecie aż 10 sztuk. Naklejki to świetna forma na pokazanie swojej kreatywnej duszy i rozdanie ich znajomym w szkole. Naklejki ze zdjęciem mogą być natomiast świetnym dodatkiem do prezentu, a naklejki ze zdjęciem grupy przyjaciół to niezwykła pamiątka, dzięki temu, że jest ich aż 10 w zestawie, masz pewność, że każda osoba dostanie swoją!

własny projekt naklejek

Zaprojektuj naklejki z własnym nadrukiem

Plakaty na ścianę z własnym nadrukiem

Kolejnym produktem, który został dodany do generatora nadruków jest plakat! Ostatnimi czasy plakaty ozdobne stały się niezwykle popularne i zdobią ściany modernistycznych wnętrz. Jeśli uwielbiasz ten trend tak jak my, to zakochasz się w możliwości zaprojektowania plakatów z własnym nadrukiem! Możesz stworzyć plakaty w dwóch formatach – A3 i B2. Kilka plakatów powieszonych w ramach na jednej ścianie mogą tworzyć bardzo ciekawy element Twojego wnętrza i przyciągać wzrok gości, na tyle, że sami zapragną takie mieć u siebie w domu!

plakat na ścianę z własnym nadrukiem

Zaprojektuj plakat z własnym nadrukiem

Duże podkładki pod mysz

Dotychczas w naszej ofercie mogłeś znaleźć małe podkładki pod mysz. Aktualnie jednak masz wybór, jaką podkładkę pod mysz z własnym nadrukiem zaprojektujesz. Wprowadziliśmy duże podkładki pod mysz o wymiarach 29 x 36 cm. Fajnie, prawda?


 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 10 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru