Doskonały prezent dla przyszłej Mamy! Koszulki z nadrukiem dla ciężarnych.

22 sierpnia, 2017r Autor: Martyna Ciudzińska

doskonaly-prezent-dla-przyszlej-mamy-koszulki-z-nadrukiem-dla-ciezarnych.jpg

Oczekiwanie narodzin dziecka, to magiczny czas w życiu każdej rodziny, to również okres, kiedy przyszła Mama potrzebuje dużo wsparcia, czas radości. Jako, że chcemy być obecni w każdych chwilach i ważnych okolicznościach Waszego życia, przygotowaliśmy szeroką ofertę koszulek ciążowych z nadrukiem dla przyszłych mam! W tym artykule przedstawimy kilka pomysłów na prezent, który mama może sprawić sobie sama, ale również koszulki, które nadają się idealnie dla przyjaciółki, żony, dziewczyny czy narzeczonej, która spodziewa się dziecka. Gwarantujemy, że przyszła mama będzie zachwycona takim uroczym upominkiem.

Pokaż całemu światu, że będziesz mamą!

Bycie mamą to duma, dlatego spraw sobie koszulkę ciążową, która swoim nadrukiem pokazuje, że spodziewasz się potomka. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wiele wzorów, rozpoczynając od koszulek, które informują, jakiej płci będzie Twoje przyszłe dziecko, koszulka nawiązująca do kultowego serialu Gra o Tron z napisem Baby is coming, czy koszulka dla mamy, której dziecko po rodzicach na pewno będzie geekiem z napisem geek in production. Takie zabawne koszulki na pewno zwrócą na siebie uwagę! Naszym faworytem i bestsellerem są jednak koszulki, które mają nadruk na brzuchu, który przedstawia, jakby rentgen ciążowego brzuszka i bobasa, który bierze kąpiel. Ten kreatywny nadruk na koszulce ciążowej prezentuje się doskonale, gdy u przyszłej mamy widać już ciążowy brzuszek.

koszulki ciążowe z nadrukiem

Koszulki na prezent dla przyszłej mamy

Szukając prezentu dla przyszłej mamy z okazji spodziewania się dziecka, urodzin, a nawet świąt, doskonałym pomysłem będzie koszulka ciążowa. Upominek w tej formie będzie wspaniała pamiątką w przyszłości. Na prezent polecamy urocze koszulki z nadrukiem na wysokości brzucha – one zawsze kradną serca! Może to być koszulka z chmurką z napisem „Mamo, mogę już wyjść?” lub koszulka, której nadruk przedstawia zaglądającego bobasa przez dziurkę od klucza. Takie koszulki na pewno zdadzą egzamin wyjątkowego prezentu i nie trafią na dno szuflady. To możemy obiecać!

koszulki ciążowe

Koszulka ciążowa z własnym nadrukiem

Tutaj może ograniczyć Cię jedynie wyobraźnia, ale mamy na to radę! Najlepszym pomysłem na ciążową koszulkę z własnym nadrukiem będzie jej… personalizacja! Możesz zrobić koszulkę z planowaną datą narodzin, a jeśli masz wybrane imię pokombinuj z projektem, w który wpleciesz imię dziecka. Jeśli nie masz pomysłu, to zainspiruj się! Pomoże Ci w tym Pinterest, który jest skarbnicą kreatywnych pomysłów – nawet na koszulki ciążowe z własnym nadrukiem!

koszulki ciążowe z własnym nadrukiem


smieszne-koszulki-meskie.png
Śmieszne koszulki męskie

22 lutego, 2022r Autor: Magdalena Ławniczak

Przeczytaj artykuł

 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 10 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru