Idealny prezent dla Twojego Przyjaciela

21 listopada 2018 Autor: Katarzyna Samek
/zdjecia/gifts-2998593_960_720.jpg 750 1200 20181121 Idealny prezent dla Twojego Przyjaciela Idealny prezent dla Twojego Przyjaciela Katarzyna Samek MegaKoszulki https://www.megakoszulki.pl/favicon-196x196.png
idealny-prezent-dla-twojego-przyjaciela.jpg
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0) 1
Idealny prezent dla Twojego Przyjaciela

Mówi się, że rodziny się nie wybiera – ale przyjaciół już tak, więc nawet jeśli prezenty nie są Twoją mocną stroną, a każdego roku gwiazdka i związane z nią kupowanie upominków naprawdę Cię stresuje – to jeśli chodzi o prezent dla przyjaciela z całą pewnością warto się nieco wysilić i dać jej, czy jemu coś naprawdę wyjątkowego.

 

Na pocieszenie: nie jesteś w tym sam! Kto wie, być może Twoja bratnia dusza teraz też zastanawia się mocno nad tym, jaki pomysł na prezent będzie najbardziej odpowiedni. Macie jednak przewagę w tej kwestii, bowiem znacie się na pewno „jak łyse konie”, a to już pierwszy krok do tego, by znaleźć idealnie spersonalizowany, dopasowany, bardzo osobisty prezent. Dla ułatwienia rzucamy kilka inspiracji, które mają sporą szansę na to, by Twój tegoroczny prezent został przyjęty z naprawdę wielką radością!

 

prezent dla przyjaciela

 

Prezent dla przyjaciela – wiemy co ucieszy go najbardziej!

 

Szukasz czegoś „z jajem”? Twój przyjaciel bądź przyjaciółka ma naprawdę dobre poczucie humoru, a Ty znasz dobrze wymiary jego ubrań, a nawet bielizny? Dlaczego nie zaszaleć i nie podarować czegoś naprawdę osobistego, a równocześnie ze sporą dawką humoru? Personalizowana bielizna z ciekawymi nadrukami może się okazać naprawdę strzałem w dziesiątkę podczas tegorocznej wigilii. Spójrz tylko na te przezabawne motywy:

 

  • Bokserki męskie „Krążą pogłoski, że jestem boski”

  • Bokserki damskie „Najfajniejsza dziewczyna na świecie”

  • Swiąteczne bokserki męskie z reniferem

 

Szukasz czegoś bardziej stonowanego? Kolejny pomysł na ciekawy prezent to bluzy z nadrukiem. Znajdzie się coś dla każdego przyjaciela, bowiem każdy ma jakieś szczególne zainteresowania. Twój najlepszy kumpel to urodziny obieżyświat? Zamów dla niego bluzę z flagą ulubionego państwa. Chcesz czegoś naprawdę specjalnego? Popatrz na bluzy na specjalne okazje !

 

Ile charakterów, tyle osób na pewno znajdziesz coś odpowiedniego, a nawet jeśli uważasz że Twoja przyjaciółka czy przyjaciel to osoba tak wyjątkowa, że żaden z gotowych nadruków na bluzach nie jest w stanie odpowiedzieć na jej wysublimowany styl – zaskocz jego/ją w te święta czymś naprawdę wyjątkowym: bluzę z samodzielnie zaprojektowanym nadrukiem! Potrzebujesz jeszcze więcej argumentów za pomysłem, że takie koszulki i bluzki to zawsze dobry pomysł? Zajrzyj koniecznie na https://www.youtube.com/watch?v=LkvEA-YN2xk i rozwiej wszystkie swoje wątpliwości.

 

Gwiazdka 2018: co masz dla swojego przyjaciela w tym roku?

 

Pamiętaj, że odzież i bielizna to nie jedyna gadżety na jakich można umieścić nadruk. Inne ciekawe, personalizowane akcesoria to świąteczne pogotowie prezentowe dla wszystkich osób, które nie znają dokładnych gabarytów swojego kumpla czy koleżanki, albo też nie chcą ryzykować, że nie trafią z rozmiarem. Małe i duże torby na ramię , kubki z nadrukiem, a nawet kominy – to nie koszulki, a nadal szałowe prezenty, dzięki którym na pewno trafisz w gust Twojej bratniej duszy.