Idealny prezent dla Twojej Dziewczyny!

13 grudnia 2018 Autor: Katarzyna Samek
/zdjecia/pobrane.png 750 1200 20181213 Idealny prezent dla Twojej Dziewczyny! Idealny prezent dla Twojej Dziewczyny! Katarzyna Samek MegaKoszulki https://www.megakoszulki.pl/favicon-196x196.png
idealny-prezent-dla-twojej-dziewczyny.png
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0) 1
Idealny prezent dla Twojej Dziewczyny!

Jeśli ktoś słyszał na temat tego, jak panie narzekają że brakuje im pomysłu na prezent na gwiazdkę dla swojego męża, chłopaka czy przyjaciela i szczerz im współczuł, to chyba nie ma pojęcia przez jaką gehennę co roku przechodzą właśnie panowie. Prezent dla dziewczyny to nic trudnego? Ale jak odnaleźć się w kobiecym świecie różnorodności zadowolić swoją ukochaną?

Całe szczęście, nie musisz niczym Mel Gibson w „Czego pragną kobiety” przejść wypadku, by zacząć im czytać w myślach – wystarczy, że doczytasz ten artykuł do końca, a na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla tej jedynej na tegoroczne święta. Nie zapomnij też o opakowaniu! W tym celu jednak na początek miłej lektury odsyłamy Cię tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=nNzfN569ktw.

 

Prezent dla niej na święta: coś… romantycznego!

 

Jeśli Twoja ukochana jest typem romantyczki – musisz iść w tę stronę, by ją zadowolić. Nie czas na koszulki z dziwnymi hasłami czy podkładkę pod myszkę, ale nie musisz też zostawać przy kwiatach i czekoladkach.

 

Romantyczne, a równocześnie zaskakujące prezenty dla romantyczki to np.:

 

 


prezent dla Twojej dziewczyny

 

Prezent dla niej na święta: coś… na topie!

 

Oj tak – na topie może być bardzo dużo nadruków, jeśli chcielibyśmy pobawić się słowami. Tutaj jednak liczy się pomysł na prezent, a jeśli Twoja luba jest deklarowaną miłośniczką szeroko pojętej pop kultury na pewno zadowolisz ją w 100% gadżetami z tym związanymi.

 

Kilka naszych pomysłów to:

 

 

Zawsze też możesz zajrzeć do kategorii promocje, gdzie „czyha” sporo naprawdę interesujących okazji, które być może nawet pomogą Ci zakupić dla Twojej ukochanej coś więcej niż jedną koszulkę – bo ta choćby i naprawdę szałowa, będzie jeszcze fajniejsza gdy dołączysz do niej jeszcze jakiś, mniejszy bądź większy drobiazg.

 

Prezent dla niej na święta: coś… na zdrowie!

 

Jeśli Twoja miła dba o kondycję, samopoczucie, zdrowie – być może warto pójść właśnie w tę stronę? Tutaj jednak warto pamiętać, że dbać o to wszystko można w naprawdę różny sposób. Być może więc, lubi sobie poprawiać nastrój kieliszkiem ulubionego trunku – zajrzyj na bluzy z nadrukiem „alkohole”. Jeśli jednak Twoja luba to typowa pani kochająca fitness i siłownię – koszulki z nadrukiem siłownia i fitness w tym klimacie będą dla niej dużo bardziej odpowiednie. Chcesz odejść od ubrań? Żaden problem, oto jeszcze kilka pomysłów na prezenty które mogą świetnie wpisać się w tę kategorię:

 

  • koszulki sportowe dla niej

  • personalizowane torby na ramię będzie mieć wszystko pod ręką!

  • fartuchy z nadrukiem – dla gotowania wyśmienitych (i zdrowych) potraw dla Was obojga

 

Ośmielimy się stwierdzić, że teraz już nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem udanego prezentu!