Jak zaprojektować własną koszulkę? Pomoże kreator koszulek!

12 lutego 2020 Autor: Mikołaj Grądecki
/zdjecia/kreator-koszulek.jpg 750 1200 20200212 Jak zaprojektować własną koszulkę? Pomoże kreator koszulek! Jak zaprojektować własną koszulkę? Pomoże kreator koszulek! Mikołaj Grądecki MegaKoszulki https://www.megakoszulki.pl/favicon-196x196.png
jak-zaprojektowac-wlasna-koszulke-pomoze-kreator-koszulek.jpg
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0) 1
Jak zaprojektować własną koszulkę? Pomoże kreator koszulek!

W dzisiejszych czasach wyróżnienie się w pracy, szkole, czy podczas spaceru jest niezwykle trudne. Widzisz to każdego dnia mijając ludzi ubranych w te same rzeczy. Wiem, że nieraz przeszła przez Twoją głowę myśl – chcę mieć coś wyjątkowego, coś co odróżni mnie od innych. Jednak zaraz za nią pojawiała się wątpliwość – jak to zrobić, jak stworzyć coś unikalnego? Mam dla Ciebie rozwiązanie i wcale nie jest ono skomplikowane!

Czym jest kreator koszulek?

Zdaję sobie sprawę, że wizja tworzenia koszulki z własnym nadrukiem może budzić pewne obawy o łatwość projektowania i potrzebny na to czas. Nie martw się jednak, kreator koszulek został zaprojektowany tak, aby poradzili sobie z nim nawet nasi najstarsi Klienci. Po wybraniu produktu, który chcesz zamówić, a masz ich do wyboru ponad 100, pojawiają się przed Tobą dziesiątki możliwości. Możesz dodać własny tekst, wybrać czcionkę, kolor, rozmiar. Zaprojektuj koszulkę dodając własną grafikę. Wariantów jest tutaj kilka.

Dodanie własnego zdjęcia lub wzoru, słowem dowolnej grafiki z dysku, to klucz do stworzenia absolutnie oryginalnej i niepowtarzalnej koszulki z nadrukiem własnym. Jeśli jednak chcesz zdać się na nasze propozycje, to masz do wyboru tysiące kolorowych clipartów, setki wysokiej jakości zdjęć i dziesiątki szablonów na różne okazje. Kolejną ciekawą i bardzo przydatną możliwością jest usuwanie tła. To dziecinnie proste narzędzie przydaje się niemalże za każdym razem gdy wgrasz motyw z tłem. Wystarczy, że klikniesz w tę opcję i za pomocą różdżki usuwania tła, zaznaczysz obszar, który ma zostać wymazany. Wystarczą 3 sekundy, a Twój plik będzie wyglądał tak jak tego chcesz. Zaawansowane narzędzie, a tak proste w obsłudze. Pełna instrukcja dostępna jest w kreatorze. Co możesz robić poza usuwaniem tła? Możesz skorzystać z kilku interesujących filtrów, wyciąć kształt, zmienić jasność, kontrast i ostrość.

Czy projektowanie koszulek jest trudne?

Nie musisz być grafikiem i projektantem, aby tworzyć własną odzież. Stwórz własną koszulkę lub projektuj bluzy z własnym nadrukiem – możliwości jest wiele. Rezultat jednak zawsze będzie ten sam – otrzymasz wyjątkową odzież z niepowtarzalnym wzorem. Pamiętając jednak doskonale, że poza niepowtarzalnością równie ważna jest odpowiednia jakość, gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty to towar od najlepszych dostawców i wykonywany w Polsce. Troszczymy się o środowisko naturalne, dlatego korzystamy tylko z półproduktów i surowców spełniających najwyższe normy ustalone przez Komisję Europejską. Dbamy także o to, aby zaprojektowany przez Ciebie wzór, naniesiony na wybrany produkt, cieszył Cię jak najdłużej. Właśnie dlatego druk wykonywany jest na jednych z najlepszych na świecie, maszyn do druku cyfrowego – Kornit Storm II. Gwarantują one fantastyczne i intensywne odwzorowanie kolorów oraz wysoką wytrzymałość podczas prania. Więc czy to jednorazowy event, czy po prostu chcesz mieć ciekawą koszulkę, która będzie odróżniać się od masowo sprzedawanych ciuchów w sklepach sieciowych - rozwiązanie jest jedno i jest nim kreator koszulek.