Koszulki dla całej rodziny, czyli pasujące do siebie wzory dla mamy, taty i dziecka!

31 marca, 2017r Autor: Martyna Ciudzińska

koszulki-dla-calej-rodziny-czyli-pasujace-do-siebie-wzory-dla-mamy-taty-i-dziecka.jpg

Przyjście na świat nowego członka rodziny, to najpiękniejsze, co może spotkać rodzica. Właśnie takie chwile inspirują nas do tworzenia pasujących koszulek z nadrukiem dla mamy i córki oraz taty i syna. Takie nietypowe wzory prezentują się świetnie, a ponadto są przeurocze – my je uwielbiamy! Takim połączeniem na spacerze zwrócicie na siebie uwagę i wszyscy na około nie będą mieli wątpliwości jak wielka więź Was łączy!

Koszulki z nadrukiem dla taty i syna

Mówi się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. A gdyby tak sprawić sobie i swojemu dziecku zabawne koszulki z nadrukiem, które do siebie pasują? Naszym faworytem jest zestaw koszulek dla taty i syna z nadukiem CTRL C, CTRL V – czyli kopiuj, wklej. Uwielbiamy ten wzór ze względu na prawdziwość z niego płynącą. A dla wszystkich panów, którzy mają niezwykłe poczucie humoru mamy zabawne koszulki Robię urocze dzieci oraz Urocze dziecko – w wersji dziecięcej dla Twojej pociechy. Takie koszulki z nadrukiem dla rodzica i dziecka mogą być noszone na co dzień, jak i ubrane na spotkania rodzinne. Gwarantujemy, że każdy będzie nimi zachwycony.

 Koszulki dla taty i dziecka

Koszulki z nadrukiem dla mamy i córki

Ostatnio na popularności zyskuje Baby Shower, czyli rodzaj imprezy organizowany na cześć jeszcze nienarodzonego dziecka. Z tej okazji podarowuje się prezenty dla dziecka i przyszłej mamy. A może by tak podarować w prezencie z tej okazji niezwykłą koszulkę Mother of a princess w zestawie z body dziecięcymi Daughter of a queen?  Gwarantujemy, że przyszła mama nie będzie mogła się rozstać z prezentem tego typu! Drogie Panie, pasujące do siebie koszulki dla mamy i córki nie musza być podarowane jedynie w formie prezentu! Każda mama może sprawić sobie i swojemu dziecku takie niezwykłe koszulki z grafiką lub napisami.

 pasujące koszulki dla mamy i dziecka

Wyjątkowe okazje

Dzień Matki, Dzień Ojca oraz Dzień Dziecka to idealne okazje na sprawienie sobie i swojemu dziecku uzupełniające się koszulki z nadrukiem! Takie T-shirty sprawią, że wasza więź jeszcze bardziej się zacieśni. Sprawdź zakładkę pakiety - w zestawie wychodzi taniej!


 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 10 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru