Koszulki dla fanów muzyki – zgadnij czyj wizerunek widnieje na koszulce

25 stycznia 2019 Autor: Olgierd Orzechowski
/zdjecia/audio-cassette-cassette-tape-1626481.jpg 750 1200 20190125 Koszulki dla fanów muzyki – zgadnij czyj wizerunek widnieje na koszulce Koszulki dla fanów muzyki – zgadnij czyj wizerunek widnieje na koszulce Olgierd Orzechowski MegaKoszulki https://www.megakoszulki.pl/favicon-196x196.png
koszulki-dla-fanow-muzyki-zgadnij-czyj-wizerunek-widnieje-na-koszulce.jpg
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0) 1
Koszulki dla fanów muzyki – zgadnij czyj wizerunek widnieje na koszulce

Mówiąc bardziej wyraźniej i niekoniecznie wyłącznie o koszulkach metalowych zespołów, którym wręcz nie przystoi być oczywistymi w przekazie, okazuje się iż do dzisiejszej mody street wear tak samo już na stałe wpisały się szalenie modne koszulki muzyczne.

Dzisiaj zrobimy krótki przegląd tych, które już cieszą się wielką popularnością. Są to najczęściej wybierane wzory ostatnich miesięcy i sporo wskazuje na to, że nic się w tym temacie nie zmieni. 

Koszulka muzyczna: kto na niej jest? 

 Brytyjscy dżentelmeni – choć już skład niepełny, muzyka nie należy do nowych, a kolejne płyty się nie nagrywają – ich sława nie ustaje! Nic więc dziwnego, iż pomimo upływu lat na ulicach miast nadal można często oglądać koszulki z wizerunkiem tych ikon muzyki. Jednym z najsłynniejszych motywów jest ten, gdzie cała czwórka przechodzi po pasach w jednym kierunku. Choć kierunek panów w czasie ich lat świetności był różny – symbol pozostaje. Tak, są to jedne z najczęściej spotykanych koszulek muzycznych po dziś dzień. 

 

Koszulka Michael JacksonTo naprawdę nie ma znaczenia czy chodzi o czarny na białym czy biały na czarnym – bez względu na wersję koszulki – jeśli widnieje na niej widok nieśmiertelnego w swych utworach króla muzyki pop to należy się jej właścicielowi naprawdę wielki szacunek. W końcu wielki Michael ze swoim głosem i całą inspirującą, choć kontrowersyjną postacią to muzyk, którego na muzycznych koszulkach nigdy nie może zabraknąć! 

 

Koszulka Jmi HendrixTakich jak ponoć już nie ma – nie będzie więc przesadą, że jeśli zobaczysz w dali kogoś w koszulce z czarnoskórym mężczyzną z charakterystyczną fryzurą, a przede wszystkim – gitarą w ręku to musi być on: wielki wirtuoz uwielbianego przez miliony instrumentu Jimi Hendrix. Co ciekawe, ten motyw na koszulce cieszy się popularnością wśród osób w różnym wieku i w różnych klimatach, co jest najlepszym dowodem na to, że pewne wartości są ponad wszelkimi podziałami. 


Inne popularne wizerunki na koszulkach muzycznych: 

Jak widać opcji jest tyle, że z pewnością każdy komu muzyka nie tylko w duszy gra i w głowie brzmi, ale też chce pokazać na własnej piersi swoją wielką miłość do świata dźwięku na pewno nie będzie rozczarowany tym, co koszulki muzyczne mają mu do zaproponowania. Jest w tym zdecydowanie magia nie do podrobienia!