Poznaj NOWOŚCI w naszym Kreatorze. Sprawdź: Nosidło na piwo, Zestaw do whisky, Otwieracz do piwa i Scyzoryk.

Koszulki dla par - świetny wybór, nie tylko w walentynki!

10 maja 2019 Autor: Rafał Postrach
/zdjecia/koszulki-dla-par-swietny-wybor-nie-tylko-w-walentynki.jpg 750 1200 20190510 Koszulki dla par - świetny wybór, nie tylko w walentynki! Koszulki dla par - świetny wybór, nie tylko w walentynki! Rafał Postrach MegaKoszulki https://www.megakoszulki.pl/favicon-196x196.png
koszulki-dla-par-swietny-wybor-nie-tylko-w-walentynki.jpg
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0) 1
Koszulki dla par - świetny wybór, nie tylko w walentynki!

Miłość można wyrażać na różne sposoby, ale w tym wszystkim najważniejsze jest by robić to dużo częściej niż tylko na walentynki…. Najlepiej codziennie pokazywać tej drugiej połowie, jak bardzo nam na niej zależy! Idealnym sposobem na to są koszulki dla par  dzięki którym można wyrazić więcej niż tysiąc słów, a to szczególnie ważne jeśli nie jest się szczególnie wylewną osobą.

Zerknijmy na te znakomite opcje dla zakochanych par! Pamiętaj, że możesz je wykorzystać jako wspaniały pomysł na prezent z okazji walentynek, ale również:

  • na jej/jego urodziny

  • na waszą rocznicę

  • z okazji świąt Bożego Narodzenia

  • <span">na dzień kobiet/chłopaka

  • bez okazji!

 

Najlepsze jest to, że wybór tych koszulek jest tak spory, iż pewne jest iż każda para znajdzie coś idealnego dla siebie i ukochanej osoby. Oto kilka najpopularniejszych wzorów.

 

Dla niej – od zakochanego chłopaka

To serduszko jest zajęte dla...” - jeśli podarujesz swojemu ukochanemu taką koszulkę, oczywiście personalizując ją swoim imieniem nikt nie będzie mieć wątpliwości, że on jest Twój, Ty jego! Jeśli natomiast Twój luby jest prawdziwym pasjonatem gier komputerowych czy konsolowych trafisz w jego serducho jeszcze bardziej, gdy podarujesz mu koszulkę z wielce wymownym napisem „I would pause my game for you”. Lubicie kreskówki? Idź tym tropem i zaskocz go koszulką ze smurfem i napisem „jej pracuś” albo „jej osiłek” - w zależności od tego do którego z tych opisów pasuje bardziej. Oczywiście „jej maruda” też jest dostępny ;).

 

Dla niego – od zakochanej dziewczyny

Co jak co, ale męża to ja mam przystojnego”…. Czy sądzisz, że Twoja żona powinna to powtarzać częściej? Jeśli tak, sprezentuj jej taką koszulkę i podnieść sobie samoocenę w jakże modny sposób! Wolisz bardziej romantycznie? T-shirt damski z napisem „I love him” ze strzałką będzie mówił sam za siebie, ale uważaj by stać po odpowiedniej stronie:)! Jeśli jednak przede wszystkim zależy Ci na tym, by pamiętała iż dla Ciebie jest tą najpiękniejszą, to gdy podarujesz jej koszulkę z napisem „Beauty” - będzie wniebowzięta!

Nie zapomnij też, że w pakiecie zawsze taniej – dlatego zamiast kupować koszulkę tylko połówce, miło będzie od razu kupić zestaw dla was obojga. Będzie jeszcze bardziej słodko, a do tego oszczędnie – dlaczego więc z tego nie skorzystać!?