Masz tatuaż? Koniecznie sprawdź te bluzy i koszulki

15 marca 2019 Autor: Rafał Postrach
/zdjecia/masz-tatuaz-koniecznie-sprawdz-te-bluzy-i-koszulki.jpg 750 1200 20190315 Masz tatuaż? Koniecznie sprawdź te bluzy i koszulki Masz tatuaż? Koniecznie sprawdź te bluzy i koszulki Rafał Postrach MegaKoszulki https://www.megakoszulki.pl/favicon-196x196.png
masz-tatuaz-koniecznie-sprawdz-te-bluzy-i-koszulki.jpg
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0) 1
Masz tatuaż? Koniecznie sprawdź te bluzy i koszulki

Każda osoba, która posiada choćby jeden tatuaż automatycznie staje się częścią wyjątkowej subkultury, której swoistość mogą zrozumieć właśnie wyłącznie osoby do niej należące. To tak jakby ta mała (nierzadko duża) ozdoba na skórze sprawiła, że sposób patrzenia na świat i na siebie staje się inny. Tatuujemy się z różnych powodów, ale zawsze to ma znaczenie i wpływa na codzienność, również jeśli chodzi o dobór garderoby.

 

Bluzy i koszulki dla fanów tatuowania

Po koszulki sięgamy wtedy, gdy chcemy tatuaż wyeksponować (oczywiście, jeśli mowa o obrazkach wykonanych na odpowiedniej części ciała), natomiast z drugiej strony bluzy pozwalają nam ukryć tatuaże na rękach, gdy mamy na to ochotę bądź gdy wymaga tego sytuacja. Tak czy inaczej, w każdym z tych przypadków fani tych specyficznych zdobień ciała mają w czym wybierać! Przygotowaliśmy krótki przegląd aktualnie najmodniejszych wśród osób wytatuowanych wzorów.

 

Koszulki 3D, sportowe i motocyklowe

Osoby lubiące tatuaże chętnie sięgają po alternatywne i ciekawe nadruki, a do takich z całą pewnością należą te przedstawiane przez koszulki 3D. Bez względu na to, czy masz ochotę na uroczy t-shirt tematycznie związany ze swoim zdobieniem, czy ma to być mocno wycięty tank top – koszulki z tymi nowoczesnymi nadrukami są do Twojej dyspozycji w obfitości wzorów.

 

Najmodniejsze nadruki 3D to:

  • koszulki z motywami zwierząt np. Angry Lion czy Blue Cat

  • koszulki tematyczne – kulinaria, jak Hamburger czy Cheese

Okazuje się też, że wśród ludności całego świata grupami społecznymi, które zdają się w naturalny sposób odwiedzać studio tatuażu są sportowcy i motocykliści. Ci pierwsi z chęcią zdobią swoje zadbane, atletyczne ciała motywującymi hasłami i takim wielbicielom aktywnego stylu życia i tatuażów zarazem na pewno spodobają się koszulki sportowe z ciekawymi motywami. Druga grupa to klasyk! Tatuaż, jednoślad, skórzane spodnie uzupełnione o koszulki motocyklowe jest niczym zestaw doskonały, nie podlegający dyskusji.

Wydawałoby się więc, że tatuaże są tak specyficznym dodatkiem do ogólnego wyglądu, iż osoba je posiadająca nie musi przykładać zbyt wielkiej wagi do całej reszty. Jak widać, okazuje się jednak, że apetyt rośnie w miarę jedzenia – a oryginalne koszulki i bluzy z nadrukami są gotowym sposobem na jego zaspokojenie.